BONAVAR

206.41

SKU: 5714 Kategoria:

Opis

Oxandrolone (Anavar, Vasorome, Anatrofill, Oxandrin) jest sterydem anabolicznym produkowane przez Searle Laboratories w 1964 roku pod nazwą handlową Anavar. Syntetyczny steryd, w którym drugi atom węgla w pierścieniu A został zastąpiony atomem tlenu.

Początkowo był stosowany w leczeniu osłabionych pacjentów z wirusem HIV, niedokrwistość, odzyskiwanie oparzenia i wzmocnienia kości. Wkrótce był aktywnie wykorzystywany w kulturystyce i został włączony do listy leków kontroli przedmiotu.

Efekt anaboliczny:

  • Poprawić ulgę i jędrność mięśni (główne działanie oxandrolone)
  • Więcej siły
  • Spalanie tłuszczu
  • Zwiększony poziom hormonu wzrostu

Oxandrolone nie jest używany do wzrostu mięśni. Jego głównym efektem jest stworzenie ulgi i zmniejszenie podskórnej warstwy tłuszczu.

Zastosowanie i dawkowanie:

Czas trwania samego kursu Anavar wynosi 6-8 tygodni. Maksymalna normalnie tolerowana dawka dobowa wynosi 80 mg w 3 dawkach podzielonych. Powinieneś zacząć od dawki 20 mg / dzień, dzieląc dawkę na dwie dawki. Po tygodniu zwiększa się ją do 40 mg/dobę.

Dwa dni po zaprzestaniu używania Anavar, należy pić 10mg / dzień cyklu tamoksyfenu przez 1-2 tygodnie, aby przywrócić produkcję testosteronu.

Łączenie z innymi lekami:

Aby uzyskać najlepsze wyniki i uniknąć niektórych skutków ubocznych, zaleca się włączenie silnie androgenne leki w cyklu:

  • Sustanon
  • Primobolan
  • Testosteron

Kiedy Anavar jest w połączeniu z innymi lekami, średnia dawka jest 40 mg / dzień. Cykle Anavar wraz z innymi lekami pozwalają nie tylko uzyskać ulgę, ale również zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową.

Działania niepożądane:

Spadek libido jest możliwe, przy stale wysokich dawkach, tłumienie produkcji własnego testosteronu, podwyższone ciśnienie krwi, ból głowy, nudności. Skutki uboczne są rzadkie i Anavar jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych sterydów.

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€46

Pakiet

50 tabletki / 25 mg