ANAPOLON

430.77

SKU: 5713 Kategoria:

Opis

ANAPOLON: CO TO JEST?

Anapolon wyróżnia się swoją potencją na tle innych sterydów w tabletkach. Z pomocą tego sterydu anabolicznego sportowcy mogą zyskać duże ilości masy, a także szybko zyskać siłę. Nasz sklep internetowy ze sterydami oferuje sportowcom możliwość zakupu Anapolonu w atrakcyjnej cenie.

SKUTKI ZAŻYWANIA ANAPOLONU

Głównym składnikiem aktywnym leku jest Oxymetholone. Pod względem aktywności anabolicznej, są one 3,2 razy silniejsze niż endogenny hormon męski. W tym przypadku oxy można uznać za umiarkowany androgen, ponieważ odpowiedni parametr nie przekracza 45 procent.

Tworząc asteroidę, naukowcy skupili się na jej zastosowaniach medycznych. Jednak tak silne OC nie mogło pozostać niezauważone przez sportowców. W rezultacie, Oxymetholone jest używany przez sportowców od ponad pięciu dekad. Weźmy pod uwagę główne pozytywne cechy oxy:

  • Szybki wzrost masy mięśniowej.
  • Praca białek transportowych jest skutecznie hamowane.
  • Metabolizm białek jest przyspieszony.
  • Moc wzrasta dramatycznie.
  • Produkcja czerwonych krwinek jest przyspieszona.
  • Poprawia się wydolność aparatu więzadłowego.

Ponieważ steryd wykazuje dość silną aktywność androgenną podczas cyklu, tylko mężczyźni mogą zamawiać Anapolon. Sportowcom zaleca się zwrócić uwagę na lżejszy AAS. Kompetentne korzystanie z hydroksykwasu zapewnia brak negatywnych skutków. Jednak możliwość ich wystąpienia nie może być całkowicie wykluczone. Chociaż aktywny składnik anaboliczny jest słabo aromatyzowane, estrogenowe skutki uboczne są możliwe. Aby uniknąć problemów zdrowotnych, sportowcy wolą Proviron.

ZASADY STOSOWANIA ANAPOLONU W SPORCIE

Zalecana dzienna dawka substancji anabolicznych wynosi 50-150 mg. Teraz mówimy o entuzjastach kulturystyki, ponieważ w sportach wyczynowych ta substancja anaboliczna jest stosowana w większych dawkach. W większości przypadków kurs Anapolonu trwa 1,5 lub maksymalnie 2 miesiące. Pamiętaj, że jest to steryd w tabletkach z pewnymi wskaźnikami hepatotoksyczności.

Aby uzyskać jak najlepszy efekt, zalecamy łączenie Anadrolu z innymi sterydami. Należy pamiętać, że może to być tylko iniekcyjne AAS. W kulturystyce, oxy jest używany do szybkiego przyrostu masy mięśniowej. Jest to dość oczywiste, że warto łączyć go z podobnymi lekami. Zazwyczaj są to długie testosterony i trenbolony, boldenon, dekanian nandrolonu. Dzięki takim kombinacjom można uzyskać maksymalną ilość masy mięśniowej.

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€96

Pakiet

100 tabletki / 50 mg