Deca Durabolin

412.82

SKU: 5690 Kategoria:

Opis

Deca Durabolin

Deca Durabolin jest sterydem narkotyków, które zyskały szczególną popularność wśród kulturystów. W porównaniu do innych podobnych sterydów, Durabolin ma niski efekt androgenny na ciało i ma wysoki efekt anaboliczny. Aktywnym składnikiem tego sterydu jest dekanian nandrolonu. Lek produkowany jest w fiolkach o pojemności 2 ml, dawka wynosi 100 mg / ml. Jest to bardzo problematyczne, aby kupić Deca Durabolin w aptece bez recepty, a raczej prawie niemożliwe, ale na stronie danabola, przy zamawianiu leku, recepta nie jest wymagana. Wielu, którzy już przetestowali działanie sterydu byli zadowoleni z efektu, sądząc po recenzjach zamieszczonych w Internecie.

Raz w organizmie, lek stymuluje rozkład białek, co tworzy dodatni bilans azotowy. W rezultacie wzrost mięśni jest przyspieszony, a tkanka kostna jest wzmocniona. Jednym z głównych zadań leku jest zwiększenie wytrzymałości, aktywność wskaźników siły, stymulować szybsze odzyskiwanie ciała. Pod warunkiem, że lek jest stosowany w zalecanych dawkach, można być pewnym jego absolutnego bezpieczeństwa dla funkcjonowania narządów wewnętrznych i systemów ludzkiego ciała.

Metody stosowania i historia leku

Po raz pierwszy korzystne właściwości leku zaczęły być wykorzystywane na początku lat sześćdziesiątych. W tym czasie był on stosowany jako profilaktyka i w leczeniu chorób. Ale po pewnym czasie ujawniono również szereg właściwości przydatnych dla osób aktywnie uprawiających sport. Aktywne mikroelementy leku, jak się okazało, miały wpływ na poprawę wskaźników wytrzymałościowych, przyspieszenie rekrutacji masy mięśniowej i przyspieszenie regeneracji organizmu po długotrwałym wysiłku fizycznym.

Z tego zastrzyku, można przyspieszyć proces przyrostu masy. Jest to przyrost masy, który zwiększy wskaźniki wytrzymałościowe, zbuduje piękną rzeźbę mięśni, a jednocześnie nie wywoła reakcji, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie organizmu.

Korzystanie z leku bez odbiegania od zalecanych dawek, można zauważyć wzrost aktywności cech płciowych u mężczyzn. Jednak może to mieć negatywny wpływ na produkcję męskiego hormonu androgenów. Dlatego nastolatkowie, którzy zdecydują się kupić ten lek, zaleca się skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem wizyty.

Przedstawiciele pięknej połowy ludzkości powinny podjąć Deca Durabolin z wielką ostrożnością, w celu uniknięcia skutków ubocznych.

Wielu początkujących, z nieznanych powodów, zgodził się na tej samej opinii: poprzez wstrzykiwanie Durabolin w szybszym tempie, biorąc pod uwagę jego niską cenę, można więc przyspieszyć proces wzrostu mięśni. Oczywiście, ta opinia jest błędna. Aby osiągnąć pożądany efekt ze stosowania leku, konieczne jest przestrzeganie prawidłowej diety, udział w treningach lub po prostu uprawianie sportu. Przestrzegając powyższych zaleceń, cel można osiągnąć w stosunkowo krótkim czasie.

Objawy skutków ubocznych i wskazania do stosowania leku

Niestety, nie każdy może wziąć Deca Durabolin. Powodem jest to, że stosowanie leku jest przeciwwskazane u osób z:

  • Jednym z rodzajów nowotworów o charakterze złośliwym;
  • Niewydolność serca;
  • Nadciśnienie tętnicze;
  • Nadwrażliwość na jeden lub więcej składników leku.

W przypadku występowania którejkolwiek z powyższych chorób, przed zakupem leku, lepiej skontaktować się z odpowiednim specjalistą, wykonać badania, aby upewnić się, że lek nie ma negatywnego wpływu na organizm.

Przyjmowanie Durabolinu w dawkach może uchronić Cię przed skutkami ubocznymi. Jeśli dawki leku są celowo przekraczane, mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak nadmierne gromadzenie się płynów w organizmie oraz ginekomastia.

Bardzo niewskazane jest również samodzielne, bez konsultacji ze specjalistą, wydłużanie okresu przyjmowania leku, gdyż zaburza to naturalne procesy produkcji testosteronu. Po zakończeniu cyklu przyjmowania leku należy przywrócić produkcję testosteronu poprzez przyjmowanie specjalnych leków.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€92

Pakiet

10 fiolki (1 ml / 100 mg)