NEBIDO

332.05

SKU: 5712 Kategoria:

Opis

Opis leku

Uzyskanie dawki testosteronu budującego mięśnie jest łatwe z Nebido. Można go kupić w aptece i zamówić w sklepie internetowym. Lek sprzedawany jest w fiolkach 4 mg, należy go wstrzykiwać domięśniowo. Jedna fiolka w jednym opakowaniu. Jego budowa jest identyczna jak testosteronu, z wyjątkiem procesu wydalania z tkanki mięśniowej do krwi. Wyprodukowano w Niemczech.

Efekt stosowania

Testosteron nebido w pełni oddziałuje na organizm. Nie tylko będzie korzystny dla tych, którzy mocno się huśtają, ale także pozwoli Ci poczuć męską siłę i wytrzymałość, zmagazynować energię, przyjąć optymistyczne nastawienie i nabrać większej wiary w swoje możliwości. Zawartość tych fiolków może poruszyć ciało i pozbyć się senności. Jedna dawka Nebido jest równoważna 1000 mg undekanianu testosteronu.

Cechy aplikacji Nebido z Polski:

  • Wstrzykiwać jedną fiolkę co kwartał (3 miesiące);
  • Stosować pod nadzorem lekarza;
  • Zabronione stosowanie przez kobiety.

Testosterone undecanoate nebido jest lekiem długo działającym. Sam w sobie nie wpływa na przyrost masy mięśniowej, ale pozwala stworzyć korzystne warunki do treningu. Jeśli pojawia się zmęczenie, apatia, pozornie nieuzasadniony spadek zainteresowania sportem, pojawia się depresyjny nastrój, codzienne sprawy zaczynają drażnić lub dają w kość – być może to wszystko kwestia hormonów.

Lek hormonalny Testosterone Nebido pozwoli Ci rozwiązać te sytuacje i doda Ci sił! Będziesz czuł się bezpiecznie i komfortowo. Dodatkowo lek zmniejszy ilość tkanki tłuszczowej i zatrzyma niszczenie kości. Aktywuje witalność organizmu. Zastrzyki mogą pomóc zapomnieć o chorobach stawów (lub zmniejszyć ból), a także pomogą zachować tkanki łączne i ochronić je przed dużymi obciążeniami podczas treningów i zawodów.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€74

Pakiet

Skrzynka / 4ml