Stanoxyl Depot 10 amps

224.36

SKU: 5681 Kategoria:

Opis

Stanoxyl Depot 10 amperów

Winstrol

Winstrol to steryd anaboliczny szeroko stosowany przez sportowców siłowych. Jego aktywnym składnikiem jest stanozolol. Z jego pomocą uzyskuje się niezbędny efekt przyjmowania leku, czyli budowanie mięśni i efekty androgenne.

Narzędzie to nie jest bardzo silnym anabolikiem, porównując go z innymi lekami na rynku. Ale jego delikatne działanie gwarantuje powolne, ale bardzo wiarygodne wyniki. Winstrol jest produkowany do wstrzykiwań i w tabletkach. Analizując skład leku, możemy śmiało powiedzieć, że pochodzi on z testosteronu.

Winstrol iniekcja

Sterydy są cenione za ich wysoki wskaźnik anaboliczny i niskie wartości androgenne. Są to właściwości Vince’a. Pomaga to zmniejszyć szansę na wystąpienie działań niepożądanych. Forma iniekcyjna leku nie podlega aromatyzacji.

Są to główne powody, dla których sportowcy wybierają Winstrol Depot (iniekcyjny) do budowy mięśni. Często lek jest używany do utraty wagi, jak to jest w stanie odpędzić złogi tłuszczu i promować suszenie.

Zasady stosowania

Instrukcja producenta zaleca stosowanie preparatu osobom, których masa ciała jest zbliżona do normalnej. Przed zażyciem lub wstrzyknięciem Winstrolu należy zapoznać się z ogólnymi zasadami standardowego przebiegu stosowania leku:

 • należy wstrzykiwać w biceps stosując 50 mg roztworu;
 • należy przyjmować do 25 mg leku na dobę, jeśli jest on wydany w tabletkach;
 • na początku kursu należy przyjąć dawkę minimalną, tj. 10 mg, a dopiero po 5-7 dniach zwiększyć ją do 25 mg;
 • pod koniec kursu należy również zmniejszyć dawkę.

Jeśli trzymasz się tego kursu, nie ma potrzeby terapii po zażyciu. Zaleca się połączenie przyjmowania Winstrolu i odżywek dla sportowców, pomoże to zwiększyć ulgę.

Znacznie lepiej zrobić Winstrol zastrzyki

Sportowcy często spierają się, które miejsce wstrzyknięcia jest najlepsze. Można usłyszeć wiele różnych wariantów. Nie zalecamy jednak samodzielnego wypróbowywania tych opcji. Aby uniknąć problemów zdrowotnych, powstrzymaj się od eksperymentowania.

Jeśli zastrzyk jest podawany do użytku domięśniowego, to ma sens, że musi być wstrzykiwany do mięśnia. Najlepszym mięśniem jest gluteus maximus. Jeśli umieścisz zastrzyk dokładnie tam, prawdopodobieństwo wystąpienia ropni i innych nieprzyjemnych momentów spadnie do zera.

Wielu sportowców uważa, że najlepsze wyniki osiąga się poprzez wstrzykiwanie w mięsień, który chcą pompować. Ale tak nie jest. Efekt będzie taki sam, ale możesz nie lubić miejscowej reakcji.

Winstrol Profil Steroid

Charakterystyka leku:

 • brak aromatyzacji;
 • toksyczność leku wynikająca z przyjmowania go w postaci tabletek;
 • formy uwalniania: iniekcje i tabletki;
 • okres działania wynosi około 8 godzin;
 • wynik jest widoczny: tabletki 21 dni po spożyciu, zastrzyk przez 50 dni;
 • Działanie anaboliczne testosteronu 320%;
 • androgenny 30%.

Korzyści z leku

W kulturystyce, ten środek jest dość popularny. Wynika to z faktu, że nie ma wpływu na wagę z zauważalnym wpływem na ulgę. Ale to nie są jedyne zalety leku.

Zmiany ułatwione przez środek:

 • ulga zwiększa się. Pomimo faktu, że Stanozolol nie pomaga zwiększyć objętość włókien mięśniowych, jest w stanie stworzyć ulgę, o której marzą wszyscy urzędnicy bezpieczeństwa. Żyły na
  ciała nabyć piękny wzór, złogi tłuszczu są zmniejszone;
 • nadmiar płynu jest usuwany z organizmu. Dlatego narzędzie to jest często używane podczas kursów AAS i po ich zakończeniu. Z jego pomocą, hydratacja komórek ciała jest wyeliminowany;
 • po zażyciu substancji, apetyt wzrasta;
 • globulina jest znacznie zmniejszona, więc skuteczność stosowania sterydów anabolicznych lub androgennych jest automatycznie zwiększona. Ponieważ hormony płciowe nie są powiązane;
 • antyprogestagenny i antyestrogenny wpływ na organizm po podaniu (sądząc po opiniach sportowców);
 • zwiększa wytrzymałość, siłę, a tym samym wydajność sportową.

Ponieważ Winstrol ma raczej niski poziom aktywności androgennej, może być również podjęte przez kobiety, które grają sportów siłowych. Pod tym względem jest to jeden z najbezpieczniejszych sterydów. W końcu nie jest on przekształcany w estrogen ze względu na brak aromatyzacji. Dlatego po jego zażyciu nie występują niepożądane objawy, takie jak obrzęki czy ginekomastia.

Skutki uboczne

Rzeczywiście, skutki uboczne po użyciu produktu są bardzo rzadkie. Jeśli prawidłowe dawkowanie jest przestrzegane, kurs jest przeprowadzany z uwzględnieniem zaleceń specjalistów, więc nie mogą być w ogóle. Ale są też wyjątki. Czasami można zaobserwować następujące objawy:

 • nadciśnienie tętnicze. Jest ono eliminowane przez przyjmowanie leków przeciwnadciśnieniowych;
 • wzrost poziomu cholesterolu. Aby tego uniknąć, zaleca się stosowanie go w połączeniu z Winstrol Omega – 3;
 • ból zastrzyku, na kształt zastrzyku;
 • toksyczność wątroby podczas przyjmowania tabletek;
 • migrena;
 • skurcze mięśni;
 • przerost mięśnia sercowego. Aby uniknąć, trzeba ściśle przestrzegać dawkowania.

Jak go wziąć dla kobiet

Winstrol (Stenazol) spożycie dla kobiet i mężczyzn jest znacznie różna. Przede wszystkim, dawkowanie. Jeśli mówimy o postaci tabletek leku, młoda i zdrowa dziewczyna powinna przyjmować 4 mg dziennie.

Jeśli to konieczne, dawka może być zwiększona do 6, kurs przyjmowania jest uważany za półtora miesiąca. Jest to normalne, że kobieta toleruje odbiór tego środka. Ale przy stosowaniu leku w postaci zastrzyków, konieczne jest, aby być ostrożnym ze wzrostem poziomu androgenów w organizmie.

 • Dlatego w przypadku stosowania takiej formy dawkowania należy jednorazowo wstrzyknąć pół fiolki leku. Lepiej jest robić zastrzyki z długą przerwą. 25 mg na 4 dni to bezpieczna dawka dla kobiet.

Jeśli odbiór jest przeprowadzany w celu poprawy wskaźników ulgi lub wytrzymałości, lepiej wybrać inny środek. Ponieważ Stanozolol nie pozwoli na kontrolowanie stałego poziomu hormonów.

Opinie na temat Winstrol

Zazwyczaj, jeśli chodzi o to narzędzie, sportowcy reagują dość pozytywnie. Ludzie, którzy wzięli więcej niż jeden cykl z tym środkiem twierdzą, że efekt leku jest jak obiecał producent.

Jedyną wadą jest dyskomfort podczas zastrzyków. Jeśli połączyć przyjmowanie Winstrolu z systematycznym i kompetentnym treningiem, racjonalnym odżywianiem, to całkiem możliwe jest osiągnięcie wzrostu rysunku i przyrostu masy mięśniowej nawet do 10 kg.

Dzięki przyjmowaniu Winstrolu zdjęcia przed i po będą się znacznie różnić. Najważniejsze jest, aby prawidłowo przestrzegać instrukcji przyjmowania, przestrzegać zalecanych dawek.

Jeśli przeanalizujemy statystyki, możemy stwierdzić, że tylko jedna piąta sportowców, którzy używali tego leku nie byli z niego zadowoleni. Przypisują to do dyskomfortu podczas wstrzykiwania, koszt produktu i skutki uboczne. Reszta zauważa pozytywy po jego zażyciu.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€50

Pakiet

Wzmacniacz od 10 x 1 ml (50 mg / ml)