Mastever

157.05

SKU: 5695 Kategoria:

Opis

Mastever to steryd o umiarkowanym działaniu anabolicznym 88% i androgennym 44% testosteronu. Lek był wcześniej stosowany w leczeniu raka piersi, ale został przerwany ze względu na ryzyko wirylizacji.

Teraz można kupić Vermoje Masteron nie tylko dla sportowców uprawiających sporty siłowe, ale także dla pływaków, lekkoatletów, hokeistów, piłkarzy, dla tych, którzy potrzebują maksymalnej wydajności.

Substancja czynna leku jest przedstawiona w dwóch modyfikacjach eteru: propionian (dipropionian) i enanthate. Różnica między nimi jest tylko w czasie, kiedy efekt jest osiągnięty po wstrzyknięciu: propionian działa w ciągu 1-3 dni, a enanthate – w ciągu 15 dni. Pod względem struktury chemicznej steryd jest podobny do dihydrotestosteronu, z wyjątkiem tego, że ma grupy 2-alfa.

Dlatego, jeśli chcesz kupić steryd z efektem czasowym, ale z niezawodnym i skutecznym wynikiem, możesz kupić Masteron Vermoje w naszym sklepie i zacząć pracować nad sobą od jutra.

Jak kurs Masteron Vermoje wpływa na sportowca?

Główną właściwością sterydu jest zapewnienie wzrostu mięśni w umiarkowanym tempie. Ze względu na brak aromatyzacji w swojej strukturze chemicznej, Masteron nie jest również w stanie powodować skutków ubocznych, takich jak obrzęki czy ginekomastia. Ten steryd ma następujący wpływ na ciało sportowca:

  • uzyskanie suchego, suchego światła ciała;
  • zachowanie gęstej masy mięśniowej przez długi czas;
  • wyraźny efekt spalania tłuszczu, potwierdzony przez więcej niż jedno badanie kliniczne;
  • wzrost siły, potencjału wydolnościowego i wytrzymałościowego;
  • zahamowanie procesów katabolicznych prowadzących do niszczenia struktury mięśniowej;
  • łagodne działanie diuretyczne;
  • wspomaga regenerację po wyczerpującym treningu;
  • wpływa na ośrodkowy układ nerwowy i stymuluje mózg do aktywnego wysiłku fizycznego;
  • szybko wydalany z układu krwionośnego i moczowego.

Po zapoznaniu się z opiniami na temat Masteron Vermoja, możemy stwierdzić, że będzie to doskonały wybór dla sportowców, którzy są cięcia lub, w przygotowaniu do konkursu, pomóc zbudować twarde mięśnie i wymawiane ulgę od ciała.

Zasady kursu łączonego lub kursu solo Fenilver

Kurs Masteron Vermoje solo trwa 4 tygodnie. Sportowiec nie powinien otrzymywać więcej niż 400 mg leku tygodniowo. W zależności od aktywności sportowej, dawka sterydu może się różnić. Na przykład, sportowcy siłowi mogą wstrzykiwać 300-400 mg Masteronu tygodniowo, podczas gdy sportowcy uprawiający lżejsze sporty mogą potrzebować 200 mg.

Dla mężczyzn z całkowitą tygodniową dawką 400 mg, zaleca się wstrzykiwanie 100 mg co drugi dzień, dla kobiet lepiej jest wstrzykiwać 100 mg co 5 dni.

Podczas realizacji połączonego kursu, lepiej jest połączyć Masteron z Oxandrolone lub Winstrol, technika ta będzie bardziej skuteczna podczas cięcia. Dla szybszego przyrostu masy ciała, można go używać obok propionianu testosteronu, boldenonu i trenbolonu. Podczas łączenia sterydów, nie zapomnij wziąć leki, które przywracają poziom hormonów, stymulatory testosteronu, kompleksy witaminowe.

Efekty uboczne

Ze względu na niski indeks anaboliczny możliwe są reakcje androgenne. Dlatego po zażyciu sterydu może wystąpić zjawisko zmniejszonego porostu włosów, przerostu gruczołu krokowego, nasilenie objawów agresji, wirylizacja.

Przy prawidłowym przyjmowaniu i doborze optymalnej dawki, lek jest całkowicie nieszkodliwy dla organizmu.

W przypadku kobiet przyjmowanie dużych ilości Masteronu może narazić na ryzyko wirylizacji. Mogą również wystąpić zaburzenia hormonalne, pogorszenie stanu skóry i pojawienie się owłosienia na twarzy.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€35

Pakiet

Wzmacniacz od 10 x 1 ml (250 mg / ml)