MASTERMED P 100

242.31

SKU: 5675 Kategoria:

Opis

MASTERMED P 100

„Masteron” to steryd wprowadzony na rynek w 1970 roku. Od 20 lat jest stosowany w medycynie do leczenia raka piersi, ale ze względu na wysokie prawdopodobieństwo wirylizacji, nie jest obecnie stosowany.

Funkcje, a także cechy „Masteron”.

Drostanolone jest podobny w efektach biologicznych do dihydrotestosteronu. DHT uległ zmianie strukturalnej, gdy grupa metylowa została dodana do drugiej pozycji węgla. Zwiększa to anaboliczny charakter leku, a także poprawia odporność hormonu na rozkład metaboliczny w mięśniach szkieletowych. Propionian drostanolonu jest sterydem anabolicznym o właściwościach antyestrogennych.

Oprócz braku aktywności estrogennej, lek nie może być estrogenem w organizmie człowieka. Z tych powodów był on stosowany w leczeniu raka piersi. Połączenie Masteron i Nolvadex jest bardziej skuteczne niż chemioterapia w leczeniu tego nowotworu.

Ze względu na swoje właściwości antyestrogenowe, jest popularny wśród kulturystów. Gdy jest stosowany prawidłowo, utrzymuje masę mięśniową dobrze podczas suszenia. Masteron, podobnie jak inne sterydy, przyspiesza metabolizm, a także zwiększa tempo lipolizy (rozpadu tłuszczu). Stosowanie tego sterydu powoduje wzrost siły i wytrzymałości. Głównym przedmiotem działalności tego sklepu jest sprzedaż sterydów i innych leków z dziedziny farmakologii sportowej, które zwiększają poziom efektywności treningu.

„Masteron” działanie.

Efekty Masteronu będą wyraźnie widoczne w okresie suszenia. Nie nadaje się do przyrostu masy mięśniowej. Jest on stosowany przez kulturystów pod koniec kursu, w celu rozbicia tłuszczu i utrzymania masy mięśniowej w dobrej formie. Masteron jest w stanie zwiększyć różne cechy sportowców bez przybierania na wadze. Również, w pewnym stopniu, będzie zwiększyć procesy odzyskiwania.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€54

Pakiet

Wzmacniacz od 10 x 1 ml (100 mg / ml)