Asset-250

376.92

SKU: 5687 Kategoria:

Opis

Asset-250

Lek sterydowy Sustanon jest jednym z najbardziej popularnych leków sportowych, które zawierają kombinację estrów testosteronu. Konkretnie, Sustanon zawiera 100 mg dekanianu testosteronu, 60 mg izokapronianu testosteronu, 60 mg fenylopropionianu testosteronu i 30 mg propionianu testosteronu. Sustanon zawiera również elementy takie jak olej i alkohol benzylowy. W naszym sklepie sterydów, można zawsze kupić Sustanon w najlepszej cenie

Zalety Sustanonu

Ponieważ każdy z estrów testosteronu wchodzących w skład preparatu Sustanon ma swoją specyfikę, którą jest szybkość wchłaniania w organizmie, Sustanon pomaga utrzymać odpowiednio wysoki poziom hormonów anabolicznych w organizmie przez cały miesiąc, co jest wystarczające do efektywnego treningu. Równie ważny jest fakt, że wolą kupić Sustanon, jak również dlatego, że lek ten nie wymaga szczególnie częste zastrzyki. Często wystarcza dawka jednego zastrzyku co trzy tygodnie, choć doświadczeni sportowcy stosują jeden zastrzyk na tydzień.

Jeśli chodzi o ludzi, którzy nadal nie są pewni, czy cena Sustanon jest uzasadniona, należy doradzić im, aby przeczytać pro społeczności sportowców w Internecie, gdzie ogromna ilość dość przekonujące dowody są uzasadnione w postaci pozytywnych recenzji na temat jego stosowania. z Sustanon, które już mieli okazję kupić. Zarówno zawodowym sportowcom, jak i zwykłym amatorom, aby utrzymać swoją sylwetkę w doskonałej kondycji.

Głównie zaleca się zakup Sustanonu właśnie ze względu na obecność w jego składzie czterech rodzajów estrów testosteronu w tym samym czasie, ale fakt ten dał początek opinii, że lek Sustanon może zastąpić pełnowartościowy połączony kurs szkolenia, który jest przepisywany przez ekspertów. Ale, niestety, nie jest to prawdą, ponieważ cztery elementy, które składają się na lek Sustanon w organizmie są przekształcane tylko w testosteron.

Minusem dużej popularności leku takiego jak Sustanon jest to, że coraz częściej można natknąć się na podróbki na rynku farmakologii sportowej. W tym samym czasie, aby kupić Sustanon, który ma gwarancję autentyczności, konieczne jest zwrócenie uwagi na kilka cech, które różnią się w zależności od producenta leku. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy tylko autentyczny Sustanon, którego cena jest dość przystępna, jak można łatwo sprawdzić, ponieważ wszystkie leki w naszym sklepie są „Working”.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€84

Pakiet

10 fiolki (1 ml / 250 mg)