Oxaver

206.41

SKU: 5708 Kategoria:

Opis

Farmakologiczny lek oxaver, którego szeroką produkcję założyła mołdawska firma farmaceutyczna Vermoji, szybko zyskuje na popularności zarówno w kręgach entuzjastów kulturystyki i podnoszenia ciężarów, jak i w profesjonalnym środowisku miłośników lekkoatletyki. Oxandrolon, który jest nieco zmodyfikowaną formą dihydrotestosteronu, uważany jest za podstawowy składnik aktywny leczniczego oxavera. W cząsteczce tej nastąpiła chemiczna zamiana atomu węgla na atom tlenu. Pierwotnie po wdrożeniu procesu syntezy w 1964 roku, anavar oxandrolone znalazł zakres własnego zastosowania jako integralną część leczenia farmakologicznego osteoporozy i niedokrwistości. W tym anavar, był aktywnie wykorzystywany do przywrócenia ciała po urazach, siniaki i oparzenia.

Oxaver, Recenzje większość z nich entuzjastyczne i entuzjastyczne, należy przez skład farmakologiczny do kategorii jednego z najpotężniejszych sterydów anabolicznych. Oxaver, dostępny w naszym sklepie specjalizującym się w sterydy anaboliczne, hamuje receptory hormonu kortyzolu. Powyższy hormon działa jako czynnik prowokujący do odkładania się komórek tłuszczowych i utraty masy mięśniowej. Na podstawie powyższych faktów, możemy stwierdzić, że biorąc lek Anavar, Recenzje Professional i które mogą być badane w specjalnych miejscach, sportowcy mogą łatwo znacznie zmniejszyć ich tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu wcześniej zdobytej wagi. Anavar, co można kupić w naszym sklepie online sterydów, po złożeniu zamówienia w łatwy sposób dla potencjalnego nabywcy, znacznie zwiększa syntezę hormonu wzrostu, aktywnie promując wydłużenie kości, związane z mięśni.

Dzięki umiejętnemu przyjmowaniu anavaru, skuteczną walkę odnotowuje się w gronie sportowców z nadmiarem tkanki tłuszczowej z powodu tłumienia apetytu tym lekiem. W większości przypadków, oxaver jest podjęta w między cyklami wielu innych sterydów anabolicznych. Wyraźny plus strony Anavera należy nazwać jego zdolność do zwiększenia liczby receptorów androgenowych w organizmie sportowca. Sam lek charakteryzuje się niską aktywnością androgenną i służy jako rodzaj stymulantu dla wielokrotnego wzrostu wskaźników siły sportowca bez znaczących zmian w wadze.

8 godzin to okres półtrwania oxaver. Przez 10-12 dni metabolity powyższego leku są wydalane z organizmu. Dzięki przyjęciu anavar, muskulatura stabilnie nabywa wyraźny wzór żylny, jędrny i elastyczny wygląd i dobrze zdefiniowane ulgi.

Przy zakupie oxaver, „jak to zrobić poprawnie i bez szkody dla zdrowia? „Słuszne i racjonalne pytanie może powstać. Eksperci radzą, aby nie brać oxaver z jedzeniem, aby uniknąć negatywnych i nieprzyjemnych konsekwencji, takich jak nudności i uczucie ciężkości w żołądku. Biorąc 50-150 mg oxaver dziennie, według doświadczonych sportowców. osiągnąć niesamowite rezultaty. Ze względu na nieszkodliwość takiego leku, kobiety mogą również używać go bez obawy o negatywne konsekwencje.Ważne jest, aby przestrzegać zalecanej dawki leku, która wynosi 20-40 mg. wziąć i czas trwania kursu podawania .

Dzienna ilość oxveru powinna być podawana trzy razy dziennie w tych samych odstępach czasu. W ciągu 5-8 tygodni można podjąć „solo” kurs tego leku, aby osiągnąć niesamowitą ulgę mięśni. Wyraźny efekt anaboliczny będzie nieodłącznym elementem w wyniku łącznego stosowania z innymi lekami. Optymalne jest połączenie Oxaver z podjęciem Clenbuterol lub Stanozol w okresie cięcia.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€46

Pakiet

100 tabletki / 10 mg