T3

98.72

SKU: 5699 Kategoria:

Opis

Opis

Liothyronine (Thyroid Liothyronine T3) jest jednym z najważniejszych hormonów tarczycy, który ma dość silny efekt spalania tłuszczu w organizmie ze względu na jego zdolność do przyspieszenia podstawowej przemiany materii. Jest on aktywnie wykorzystywany w cyklach cięcia w celu uzyskania wysokiej jakości beztłuszczowej masy mięśniowej.

Przy prawidłowym stosowaniu, Liothyronine tarczycy nie powoduje skutków ubocznych i może być stosowany zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Produkowany przez jedną z renomowanych firm farmaceutycznych „” UNIPHARMA „”, która zdobyła dobrą reputację na rynku. Lek można zamówić na naszej stronie internetowej w każdej chwili.

Lyothyronine UNIPHARMA jest bardzo skuteczny w każdym sporcie, gdzie ważne jest, aby budować masę mięśniową bez gromadzenia tłuszczu i wody. Główne zastosowanie znajduje w cyklach łączonych. Lek ten działa równie dobrze z większością sterydów, peptydów i spalaczy tłuszczu. Optymalna dawka powinna być zawsze dobierana indywidualnie, w oparciu o płeć, wiek i doświadczenie sportowca.

Średnia dzienna dawka Liothyronine nie powinna przekraczać 25-50 mg. Hormon musi być przyjmowany w jednej lub kilku dawkach, głównie rano i po południu. Średnia długość przyjmowania na kurs wynosi od 2 do 6 tygodni. Najlepiej jest łączyć lek z propionianem testosteronu, clenbuterolem lub oxandrolonem. Przed rozpoczęciem wizyty bardzo ważne jest, aby przejść pełne badanie lekarskie w celu wykluczenia obecności przeciwwskazań.

Dawki z T3:
Istnieją dwa podejścia do dawkowania T3:

W pierwszym przypadku celem jest osiągnięcie stałego poziomu spalania tłuszczu lub pomoc w utrzymaniu składu ciała zbliżonego do osobistego ideału. Jednak dawka T3 może być bardzo niska, najlepiej 12,5 mcg dziennie, ale w niektórych przypadkach do 25 mcg dziennie. Przy niskiej dawce, test funkcji tarczycy zazwyczaj nie wykazuje supresji, nawet przy długotrwałym stosowaniu. Umiarkowany spadek funkcji jest czasami obserwowany w wysokich dawkach, ale wynik jest znacznie lepszy niż w przypadku, gdy T3 nie jest podjęta i zahamowana funkcja jest szybko przywrócone po użyciu T3 jest zatrzymany.

W drugim podejściu, celem jest osiągnięcie dość znacznego wzrostu spalania tłuszczu poprzez celowe tłumienie funkcji tarczycy. Najbardziej preferowana dawka wynosi około 50 mcg dziennie, ale w niektórych przypadkach może być zwiększona do 75 mcg dziennie. Wskazane jest, aby nie przyjmować takich dawek stale, a jedynie przez ograniczony okres, na przykład 8-12 tygodni, nawet jeśli nie ma określonych ram czasowych.

 

Przez podzielenie dawki T3

Ponieważ T3 ma krótki okres półtrwania, dawkowanie dzielone jest preferowane w stosunku do dawki pojedynczej, chyba że całkowita dawka dzienna jest nieistotna. Na przykład, lepiej jest wziąć dawkę 12,5 mcg dziennie raz rano, a dzienną dawkę 50 mcg dziennie lepiej jest podzielić na trzy lub cztery porcje, a nie wszystkie na raz.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€22

Pakiet

30 tabletki / 25 mcg