Choriomon 5000iu

179.49

SKU: 5692 Kategoria:

Opis

Choriomon 5000iu

Gonadotropina (HCG) Gonadotropina

Jeśli jesteś kulturystą, który używa lub używał AC i szukasz niezawodnego sposobu na utrzymanie lub przywrócenie zdrowia i funkcji układu rozrodczego, możesz znaleźć gonadotropinę (ludzka gonadotropina kosmówkowa – hCG) pomocne. Ponieważ gonadotropina kosmówkowa jest w stanie przywrócić rozmiar i funkcję jąder, umożliwiając w ten sposób normalizację funkcji testosteronu i produkcji spermy poprzez przywrócenie własnej produkcji LH i FSH.

Możesz kupić gonadotropinę (HCG) gonadotropina bezpiecznie i łatwo w naszym sklepie.

Wiele osób, które korzystają z AC zwrócić się do zastrzyków HCG. I to naprawdę pomaga wielu mężczyznom przywrócić lub wzmocnić funkcje jąder. Jest on sprzedawany w formie liofilizowanego proszku, który jest następnie rozcieńczany wodą do wstrzykiwań. Ta formuła działa jako ciała LH (hormon luteinizujący) hormonu i zwiększa poziom testosteronu w organizmie.

Mechanizm działania

Hormon działa, mimo że naturalne LH może być nieobecne (lub nieobecne) w organizmie człowieka. Mężczyźni mają tendencję do polegania na hCG, aby utrzymać ich jądra funkcjonujące podczas przyjmowania sterydów, około 500 U gonadotropiny dwa razy w tygodniu może stymulować jądra wystarczająco, aby zapobiec ich atrofii podczas ekspozycji na sterydy. Bez hCG, stosowanie sterydów doprowadzi do zaniku jąder, co po odstawieniu AS doprowadzi do długiego powrotu ich funkcji przy jednoczesnym niskim poziomie testosteronu i niskiej płodności (a to prowadzi do depresji, złego samopoczucia, utraty masy mięśniowej i niskiego poziomu pożądania seksualnego lub impotencji). Ponadto, lek ten jest używany między kursami z AS lub gdy ich stosowanie jest zatrzymany (aby pomóc w odzyskiwaniu jako część złożonego PCT).

Inne osoby mogą przyjmować ten produkt w celu promowania szybkiej i trwałej utraty wagi. Wstrzyknięciu zwykle musi towarzyszyć ścisła dieta. Istnieją eksperymentalne dowody na to, że przyjmowanie gonadotropiny kosmówkowej w diecie może pomóc w utrzymaniu masy mięśniowej, zapewniając w ten sposób lepszy skład ciała i szybsze spalanie tłuszczu dzięki wysokiemu poziomowi testosteronu.

Lek ten został stworzony do stymulacji owulacji u kobiet i leczenia niedorozwoju drugorzędowych cech płciowych u mężczyzn, a także do normalizacji produkcji testosteronu w hipogonadyzmie hipogonadotropowym, opóźnionym rozwoju płciowym itp. W kulturystyce, lek ten ma zastosowanie funkcji i jest zaangażowany w utrzymanie funkcjonalności jąder podczas przyjmowania sterydów.

W prostej formie schemat produkcji testosteronu wygląda następująco:

  • Produkcja gonadoliberyny w podwzgórzu;
  • Wpływ gonadoliberyny na przysadkę mózgową i produkcję LH i FSH;
  • Uwalnianie LH i FSH do krwi i aktywacja jąder;
  • testosteron i produkcja spermy przez jądra;

Podczas przyjmowania sterydów mechanizm ten przestaje działać, podwyższony poziom sterydów sygnalizuje podwzgórzu i przysadce mózgowej zaprzestanie produkcji GnRH, LH i FSH, pozostawiając tym samym jądra bez głównych stymulatorów pracy. W tym przypadku gonadotropina zastępuje LH i FSH, pozwalając na utrzymanie funkcjonalności jąder.

Należy pamiętać, że na wrażliwość na działanie LH i FSH (a także gonadotropiny) ma wpływ odpowiedni poziom hormonów tarczycy, jeśli ich poziom jest niski, to bez względu na to, jak wysoki jest poziom LH, FSH czy hCG podawanych zewnętrznie, poziom testosteronu pozostanie niski lub wzrośnie bardzo niekorzystnie.
*** Przetłumaczono za pomocą www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa) ***

 

Jak HCG jest używany?

Zazwyczaj zastrzyki hCG będą bardziej skuteczne w HRT niż zastrzyki testosteronu dla utrzymania zdrowej produkcji spermy i wielkości jąder. Testosteron oferuje korzyści, ale ma też swoje wady, ponieważ może powodować problemy z płodnością i obniżenie wskaźników płodności u mężczyzn.

Dlatego zakup gonadotropiny (HCG) gonadotropiny będzie normalizować funkcjonowanie gruczołów płciowych.

Według większości ekspertów, najlepiej jest używać hCG na cyklu, aby zapewnić, że jądra mogą pozostać funkcjonalne i aktywnie reagować na hormon luteinizujący po zatrzymaniu sterydów.

Dodatkowo, strategia ta pomoże utrzymać jądra w normalnym zakresie i zapewnić dodatkowy poziom testosteronu, jak hCG stymuluje produkcję testosteronu. Tych, którzy używają HCG do utraty wagi będzie musiał pozostać na HCG i diety niskokalorycznej, aby zmaksymalizować zużycie kalorii. Dodatkowo należy zadbać o utrzymanie odpowiedniego nawodnienia, aby uniknąć odwodnienia podczas terapii hCG w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych.

Jak wstrzykiwać hCG?

Hormon ten wstrzykuje się pod naskórek (górna warstwa skóry) lub w mięśnie. Osoby chcące podawać ten hormon w domu powinny wiedzieć, jak to zrobić prawidłowo i bezpiecznie. Istnieje wiele filmów na youtube na temat tego, jak wstrzykiwać prawidłowo i bezpiecznie.

Przyjmowanie

HCG powinno być przyjmowane przy cyklu sterydowym w dawce 500 U dwa razy w tygodniu, w przypadku jego braku w trakcie, terapia po cyklu z HCG (wg M. Scully) polega na jego wstrzyknięciach w dawce 2000 U co drugi dzień przy jednoczesnym przyjmowaniu Clomidu lub Tamoxifenu przez 3-4 tygodnie. Aby uzyskać dokładniejsze informacje, zapytaj o radę naszych specjalistów.

Wiedza jest Twoją najlepszą obroną przed złymi doświadczeniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi specjalistami. Nigdy nie powinnaś przyjmować hCG, jeśli masz predyspozycje do zakrzepicy (może ona zwiększać tworzenie się skrzepów krwi).

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€40

Pakiet

fiolka z 5000 UI