CLOMID

121.15

SKU: 5700 Kategoria:

Opis

Proponuje się zakup cytrynianu klomifenu jako środka o selektywnym działaniu na receptory estrogenowe. W przypadku receptorów estrogenowych, które znajdują się w przysadce mózgowej i jajnikach, lek z grupy trifenyloetylenów ma działanie blokujące.

W wyniku tego mechanizm ujemnego sprzężenia zwrotnego pomiędzy estrogenami a podwzgórzem zostaje zaburzony. Po drodze zachodzi jeszcze ważniejszy proces: Cytrynian klomifenu stymuluje wzrost wydzielania gonadoliberyny przez podwzgórze. W rezultacie przysadka mózgowa produkuje więcej prolaktyny, hormonu luteinizującego i hormonu stymulującego pęcherzyki jajnikowe, a jądra wytwarzają testosteron. Należy pamiętać, że działanie leku nie wpływa bezpośrednio na stężenie estrogenów we krwi.

Jakie jest znaczenie stosowania leku

Rozważane właściwości leku okazały się popytu w przypadkach, w których stosowane są sterydy anaboliczno-androgenne. Rzeczywiście, w wyniku kursu sterydów, organizm znacznie zmniejsza produkcję naturalnego testosteronu, więc cytrynian klomifenu jest bardzo ważne dla mężczyzn. Pomaga on doprowadzić wydzielanie naturalnego testosteronu do wymaganego poziomu, co pomaga ożywić aktywność seksualną, zwiększyć libido i powrócić do zwykłego rytmu aktywności seksualnej. Nawet po najtrudniejszych cykli sterydów anaboliczno-androgennych, które poważnie wpływają na niektóre funkcje organizmu, cytrynian klomifenu skutecznie radzi sobie z normalizacji aktywności seksualnej w celu zwiększenia testosteronu w ciągu dwóch do trzech miesięcy.

Jak to jest sugerowane do podjęcia Clomid jako część terapii rehabilitacyjnej po cyklu

Lek ma wąski zakres. Jest on stosowany jako główny składnik terapii po cyklu, zaczyna być stosowany dopiero po zakończeniu eliminacji głównych sterydów anaboliczno-androgennych z organizmu. Jest to ważny warunek stosowania klomifenu i gwarancja skuteczności działania. Cytrynian klomifenu, którego cena jest znacznie wyższa niż tamoksyfenu, który jest używany w podobnym celu, może być stosowany po każdym kursie sterydowym. Jest to przewaga nad tamoksyfenem, ponieważ terapia po cyklu w przypadku stosowania sterydów anaboliczno-androgennych o aktywności progestynowej (nandrolony i trenbolony) może być prowadzona tylko przy użyciu tego blokera receptorów estrogenowych (lub rzadko stosowanego cytrynianu toremifenu).

Instrukcja stosowania cytrynianu klomifenu dopuszcza takie zastosowanie, ponieważ nie ma niebezpiecznego związku z receptorami progesteronowymi w zakresie działań niepożądanych.

Działania niepożądane podczas stosowania leku

Stosowanie leku może prowadzić do negatywnych skutków ubocznych:

  • tłumienie wydzielania insulinopodobnego czynnika wzrostu (IGF-1);
  • zwiększenie poziomu globuliny wiążącej hormony płciowe;
  • bezpośrednia supresja funkcji jąder;
  • wielokrotny wzrost stężenia estrogenów;
  • pojawienie się zaburzeń widzenia (przy długotrwałym spożywaniu.
  • *** Przetłumaczono za pomocą www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa) ***

 

Jak stosuje się cytrynian klomifenu w kulturystyce

W oczekiwaniu na rozpoczęcie terapii po zakończeniu cyklu, warto przeprowadzić analizę w celu określenia rzeczywistego poziomu testosteronu, a następnie przystąpić do przywrócenia optymalnego funkcjonowania podwzgórza. łuk jądrowy. Czas trwania terapii naprawczej jest uzależniony od tego, jak bardzo została zahamowana aktywność przysadki mózgowej. Zazwyczaj wynosi on od dwóch do pięciu tygodni.

Nie ma znaczenia, gdzie cytrynian klomifenu jest na sprzedaż, w aptece lub w sklepie internetowym, który zapewnia produkty farmakologii sportowej, ale musi być pewność co do jakości zakupionego leku.

W przypadku łatwego przebiegu, należy kupić lek w ilości wystarczającej do przyjmowania 50 mg przez pierwsze dwa tygodnie i 25 mg przez kolejne dwa tygodnie.

W umiarkowanym nasileniu, czas trwania dziennego spożycia 50 mg clomidu podwoiła. Jeśli masz do podjęcia trudny kurs sterydów anaboliczno-androgennych, warto kupić jakości Anfarm Hellas clomid, produkowane przez grecką firmę farmaceutyczną założoną w 1967 roku. Przyjmuje się go codziennie w dawce 100mg przez miesiąc, po czym dawkę zmniejsza się o połowę co dwa tygodnie.

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€27

Pakiet

24 tabletki / 50 mg