Stano-lab 20

188.46

SKU: 5682 Kategoria:

Opis

Stano-lab 20

Krótki opis leku Stano-lab 20

Stano-lab 20 to steryd anaboliczny o łagodnych właściwościach androgennych. Stano-lab 20 jest w popytu przez wszystkich rodzajów sportowców, którzy korzystają z farmakologii sportowej w celu zwiększenia wskaźników siły, spalanie nadmiaru tłuszczu, zwiększenie wytrzymałości i uzyskanie wysokiej jakości masy mięśniowej.

Stano-lab 20 jest produkowany przez stosunkowo młodą, ale już uznaną firmę 7Lab Pharma. Głównym składnikiem Stano-lab 20 jest Stanozolol, który po raz pierwszy został wyprodukowany w 1962 roku do użytku medycznego i od dziesięcioleci zachwyca sportowców wynikami jego przyjmowania. Stano-lab 20 posiada 320% aktywności anabolicznej i 30% androgennej w porównaniu do endogennego testosteronu.

Tabletki Stano-lab 20 w połączeniu z intensywnym treningiem i odpowiednio zbilansowaną dietą pozwalają sportowcowi osiągnąć imponujące wyniki, a przy prawidłowym stosowaniu leku również uzdrowić organizm. Stano-lab 20 pozwala sportowcowi zwiększyć apetyt, wytrzymałość i siłę, usunąć nadmiar tłuszczu i płynów z organizmu oraz nadać mięśniom bardziej wydatny kształt. Sportowiec będzie w stanie poczuć przypływ siły niemal natychmiast po przyjęciu tabletki Stano-lab 20 i będzie odczuwalne przez 8 godzin. Ze względu na niezbyt długi czas działania, zaleca się regularne przyjmowanie leku przez cały czas trwania kursu.

Działania niepożądane leku Stano-lab 20

Należy zauważyć, że lek nie tylko w rzadkich przypadkach może mieć pozytywny wpływ na organizm, a przy nieprawidłowo obliczonej dawce można zaobserwować działania niepożądane. Objawiają się one w postaci nadciśnienia tętniczego, podwyższonego poziomu cholesterolu w organizmie, należy również pamiętać, że tabletki doustne Stano-lab 20 działają toksycznie na wątrobę.

Uwaga! Teraz Stano-lab 20 10 mg (Stanozolol 10 mg) jest dostępny w nowym opakowaniu.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€42

Pakiet

100 tabletki (20 mg / form)