Test P

121.15

SKU: 5703 Kategoria:

Opis

Testosterone Propionate (nazwa oryginalna Testosteron Propionate) to medyczny lek sterydowy przeznaczony dla mężczyzn. Głównym działaniem środka jest zwiększenie poziomu testosteronu w organizmie, co prowadzi do wzrostu masy i siły mięśni. Testosteron jest głównym męskim hormonem, który wpływa na rozwój seksualny mężczyzny i jego cechy. I to jest głównym elementem sterydów, jak sama nazwa wskazuje. W pewnych dawkach jest on niezbędny dla każdego mężczyzny.

Opis leku

Testosterone Propionate sprzedawany jest w opakowaniach po 10 mg w fiolkach. Produkowany jest w postaci iniekcji, sterylny, wstrzykiwany domięśniowo, zaleca się stosowanie go w fazie przygotowawczej, a nie przed występami.

Cykl stosowania i efekty

Steryd ten może być stosowany zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi lekami. Na początek zaleca się wstrzykiwanie 50mg propionianu testosteronu co drugi dzień. Dla doświadczonych sportowców: 100 mg, ale codziennie. Steryd działa szybko, ale musi być stosowany nieprzerwanie przez 4-6 tygodni, aby był skuteczny. Jeśli wszystko zrobiłeś dobrze (nie cierpisz na zawroty głowy i wymioty), uzyskasz przyrost mięśni i poczucie siły.

Oprócz zwiększenia siły, steryd może:

  • Rozpocząć transkrypcję genów;
  • Zwiększyć pożądanie seksualne;
  • Zapobiegać chorobie wieńcowej i niedokrwiennej serca;
  • Przyspieszyć procesy regeneracji;
  • Spalać tłuszcz;
  • Zwiększa poziom insulinopodobnego czynnika wzrostu w wątrobie i sercu.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€27

Pakiet

10 ml / 100 mg