PROVIRON

107.69

SKU: 5698 Kategoria:

Opis

Proviron Bayer

Proviron Bayer jest unikalnym produktem na rynku syntetycznych sterydów. Wielu sportowców nazwać go anty-estrogen lek, ale to nie jest całkowicie poprawne. Proviron ma również kilka innych skutków:

  • Działa jako analog męskich hormonów płciowych, ale zazwyczaj niewłaściwe jest stosowanie go oddzielnie do tych celów;
  • Proviron może hamować działanie estrogenów;

We krwi wiąże się z białkami globulinowymi, które usuwają i dezaktywują testosteron z organizmu, zwiększając poziom testosteronu;

I Proviron może również drastycznie zwiększyć libido (niektórzy sportowcy mają spontaniczne erekcje).

Ten lek nigdy nie jest używany sam. Zaleca się, aby kupić Proviron do korzystania z niego podczas ogólnego cyklu sterydów.

————————————————– —

W organizmie mężczyzny istnieje pewne sprzężenie zwrotne. Gdy we krwi krąży mało hormonów płciowych, w organizmie uruchamiają się mechanizmy, które aktywują jądra i zmuszają je do produkcji większych ilości testosteronu.

Z drugiej strony, jeśli hormonów jest więcej niż potrzeba, funkcje jąder zostają stłumione. Teraz wyobraź sobie, co dzieje się w organizmie podczas lub po cyklu większości sterydów anabolicznych. Układ hormonalny „” rozumie „”, że hormony płciowe są nie tylko zbyt wiele, ale zbyt wiele! Aktywność własnego testosteronu drastycznie spada. A to grozi rozwojem dużej liczby skutków ubocznych.

To właśnie przeciwko nim skierowany jest proviron. Ma on niewielką aktywność anaboliczną, ale nie jest przydatny.

Wielu sportowców decyduje się na zakup Bayer Proviron w celu zwalczania negatywnych skutków niektórych sterydów.

Efekty Proviron Bayer

We krwi znajduje się białko, które wiąże i unieczynnia nadmiar męskiego hormonu płciowego. To właśnie przeciwko niemu działa proviron-bayer. Nie wpływa więc na poziom testosteronu we krwi, ale może zwiększyć jego aktywność.

Jaka jest jego skuteczność? Niektórzy kulturyści uważają go za ogólnie bezużyteczny. Jest to duży błąd. Gdy podjęte prawidłowo, Bayer Proviron pomaga rozwiązać setki wielu problemów, które z pewnością pojawiłyby się inaczej.

Efekty uboczne Proviron Bayer

Lek ten nie ma praktycznie żadnych działań niepożądanych. W zwykle zalecanych dawkach nie zagraża wątrobie. Jeśli jednak pojawi się ból pod prawym żebrem i problemy z trawieniem, należy natychmiast przerwać stosowanie i zgłosić się do lekarza.

Jak prawidłowo przyjmować lek Proviron Bayer?

Optymalna dawka wynosi 50 mg na dobę, która powinna być podzielona na dwie dawki. W zasadzie, jeśli zwiększysz dawkę do 100 mg dziennie, nic strasznego się nie stanie, ale lepiej nie przekraczać tej liczby, aby uniknąć negatywnego wpływu na wątrobę.

Które produkty farmakologii sportowej najlepiej łączą się z Bayer Proviron?

Aby wzmocnić efekt, Proviron jest często łączony z Clomidem, Gonadotropiną, Tamoxifenem.

Przy okazji, inną wyróżniającą cechą tego leku jest jego zdolność do zwiększania libido.

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€24

Pakiet

50 tabletki / 25 mg