Anapolon

305.13

SKU: 5694 Kategoria:

Opis

Anapolon to steryd anaboliczny opracowany w latach 60-tych XX wieku do leczenia osteoporozy i anemii. Ze względu na dość wysoką aktywność anaboliczną, lek zyskał popularność w kulturystyce. Obecnie lek ten jest nadal stosowany zarówno w medycynie, jak i w sporcie.

Cechy produktu

Anapolon posiada następujące parametry:

Zasada działania jest wysoce toksyczna dla wątroby, dlatego należy ściśle przestrzegać schematu dawkowania.

Po spożyciu oksymetolon przechodzi przez wątrobę i dostaje się do krążenia ogólnoustrojowego. Wzrost poziomu testosteronu we krwi ma pozytywny wpływ na procesy anaboliczne. Anapolon zatrzymuje wodę w organizmie, co zmniejsza ryzyko kontuzji podczas ciężkich treningów siłowych, a także eliminuje bóle stawów.

Efekty stosowania

Wśród skutków, jakie może wywołać lek są:

  • znaczny przyrost masy ciała;
  • większa wytrzymałość;
  • zmniejszenie poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej;
  • większa odporność.

Anadrol uważany jest za jeden z najskuteczniejszych sterydów doustnych. Jego stosowanie pozwala uzyskać do 15 kg masy w ciągu 1 kuracji.

Przykładowe pętle

Oxymetholone jest odpowiedni zarówno dla pojedynczych i połączonych cykli. Anadrol można łączyć z następującymi lekami: propionian lub enantat testosteronu, boldenon, primobolan. W żadnym wypadku nie należy łączyć tego środka z innymi doustnymi ACs, ponieważ zwiększy to obciążenie wątroby?

Jeśli cykl jest przeprowadzany po raz pierwszy, zaleca się stosowanie samego leku w dawce 50 mg przez 4-6 tygodni. Po zakończeniu podawania leku konieczne będzie przeprowadzenie terapii po cyklu, na przykład za pomocą tamoksyfenu.

Działania niepożądane

Wśród działań niepożądanych Anadrolu wymienia się:

  • uszkodzenie wątroby;
  • nadmierne zatrzymanie wody w organizmie, co skutkuje wzrostem ciśnienia krwi;
  • rozwój ginekomastii (niezwykle rzadko);
  • trądzik.

Oxymetholone charakteryzuje się występowaniem zwijania i zmniejszeniem libido. Po okresie, należy przywrócić produkcję testosteronu tak szybko, jak to możliwe z pomocą PCT.

Recenzje

Kulturyści uważają Anadrol za najlepszy steryd, jeśli celem osoby jest maksymalny przyrost masy. Lekarze sportowi radzą, aby używać tego leku z ostrożnością. Enzymy wątrobowe powinny być sprawdzane przez testowanie co 2 tygodnie. W przypadku silnego bólu ciągnącego w prawym podżebrzu lub zaburzonej funkcji wątroby, cykl powinien zostać przerwany.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€68

Pakiet

100 tabletki (25 mg / form)