FAQ

Płatność za farmakologię sportową w sklepie internetowym sportgear-pl.com jest w 100% przedpłacona. W naszym sklepie internetowym ze sterydami nie ma minimalnego zamówienia.

Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem poczty polskiej.

 1. Po wybraniu potrzebnych leków anabolicznych, na stronie „Check-out” należy wypełnić pola danych, do kogo ma zostać wysłana przesyłka, tj. imię i nazwisko odbiorcy, służbową skrzynkę pocztową (e-mail), numer telefonu, adres oraz miejscowość. W razie potrzeby możesz również dodać komentarze lub wyjaśnienia do swojego zamówienia.
 2. Towar wysyłany jest w ciągu 1-2 dni roboczych od daty wpłaty.
 3. Dostawa realizowana jest w ciągu 5 – 7 dni od daty przyjęcia paczki do magazynu poczty, w przypadku złożenia zamówienia w weekend lub dzień świąteczny, przesyłka zostanie nadana niezwłocznie po otwarciu poczty.

Jakie są gwarancje sklepu?

Najlepszą gwarancją naszej apteki internetowej są opinie klientów. Można je znaleźć na forum naszej strony oraz w innych zasobach internetowych o popularnym profilu. Sprzedajemy tylko oryginalne leki wyprodukowane przez wiodące firmy farmaceutyczne. Wszystkie niezbędne certyfikaty są dostępne.

Czy macie do dyspozycji porady specjalistów?

Początkujący sportowcy często nie dysponują wystarczającym zasobem podstawowej wiedzy rolniczej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Wszyscy oni są aktywnymi sportowcami. Biorą udział w różnych turniejach. Proszę pamiętać, że wszystkie konsultacje są bezpłatne.

Jak przyjmować sterydy

Wszystkie AAS muszą być stosowane zgodnie z instrukcjami. Leki te zakłócają pracę układu hormonalnego i przedawkowanie lub inne błędy. Może to powodować skutki uboczne. Wszystkie sterydy można podzielić na dwie grupy: krótko działające i długo działające. Preparaty w tabletkach, a także niektóre iniekcyjne, należą do tych pierwszych. Oznacza to, że należy je przyjmować często.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku leków długo działających. I one mogą być podawane raz lub dwa razy w tygodniu. Do pierwszej grupy należą wszystkie sterydy w tabletkach, a także Winstrol. Fenylopropionian nandrolonu, propionian testosteronu i inne. Deca, enanthate testosteronu, primobolan i boldenon są najbardziej popularne z tych przedłużonych.

Plusy i minusy sterydów

Wśród zalet AAS należy wymienić m.in:

 • Możliwość zwiększenia parametrów siłowych.
 • Poprawa kondycji stawów.
 • Szybki przyrost masy mięśniowej.
 • Aktywne spalanie rezerw tłuszczowych.
 • Przyspieszenie procesów regeneracyjnych w organizmie.

Sterydy mają znacznie więcej pozytywnych właściwości, a teraz zwróciliśmy uwagę tylko na te główne. Należy jednak pamiętać o możliwych skutkach ubocznych. Należą do nich ginekomastia, trądzik, tłumienie naturalnej syntezy testosteronu, wzrost ciśnienia krwi.

Jest wielu sprzedawców sterydów, ale warto kupować je u nas. Jest ku temu wiele dobrych powodów:

 • ceny poniżej których będą sprzedawane tylko podróbki w Polsce
 • nasi pracownicy są zaangażowani w kulturystyce, dlatego wiele leków zostało przetestowanych na naszym pozytywnym doświadczeniu
 • oferujemy szeroką gamę producentów, ale jednocześnie współpracujemy tylko z tymi najbardziej wiarygodnymi
 • podróbki – jest to termin, który nie może być związane z naszej strony z dowolnego życzenia, mamy tylko oryginalne produkty
 • dostawa odbywa się bez opóźnień, współpracujemy tylko z rzetelnymi kurierami.