Stanover

121.15

SKU: 5707 Kategoria:

Opis

Stanover 10 (Vermodje) to steryd anaboliczny, preparat zawierający stanozolol, który jest skutecznie stosowany podczas cięcia. Z rzadkimi wyjątkami, dobrze łączy się z innymi farmakologiami sportowymi – innymi sterydami anabolicznymi i różnymi hormonami peptydowymi. Lek przeznaczony jest do podawania doustnego (oralnego).

Oferujemy zakup Stanover tanio. W AthleticPharma, klienci mają kilka opcji, aby zaoszczędzić w tym samym czasie, w tym system rabatowy i program partnerski lub sprzedaży produktów. Tutaj znajdziesz świetne ceny! Ponadto, każdy odwiedzający ma zagwarantowaną komfortową obsługę. Zamówienia są dostarczane tak szybko, jak to możliwe na terenie Federacji Rosyjskiej i Republiki Kazachstanu, bez zbędnego ryzyka.

Pełna funkcjonalność

Substancją czynną tabletek jest stanozolol. Steryd ten jest modyfikacją dihydrotestosteronu opracowaną na potrzeby medycyny lub weterynarii, która wyróżnia się wysoką aktywnością anaboliczną i słabymi właściwościami androgennymi: odpowiednio około 320% i 30% testosteronu. Główną zaletą jest brak aromatyzacji (nie zachodzi konwersja do estrogenów).

Podobnie jak jego bezpośrednie odpowiedniki, Stanover tabletki mają całą paletę efektów przydatnych do pompowania:

 • Promuje wzrost mięśni

(bez retencji wody i gromadzenia się tłuszczu);

 • Usuwa nadmiar wilgoci;
 • Redukuje tkankę tłuszczową;
 • Rozwija sztywność, ulga dla mięśni;
 • Zwiększa wytrzymałość i zmniejsza zmęczenie;
 • Prowadzi do zwiększenia wskaźników siły.

Dlatego lek stymuluje zakres beztłuszczowej masy mięśniowej. Oczywiście, z zastrzeżeniem dostosowania programu szkolenia i planu żywieniowego, aby zakończyć działalność.

Uwaga: Stanover tabletki może tłumić aktywność SHBG w organizmie poprzez zwiększenie stężenia wolnego testosteronu we krwi, co ma pozytywny wpływ na skuteczność większości cykli.

Skutki uboczne Stanover jest łagodny i naturalnie przemijające, jeśli przestrzegać zaleceń dotyczących włączenia. Ale nie można całkowicie wykluczyć ryzyka wystąpienia trądziku, wysokiego ciśnienia krwi, bólu głowy, bólu w dużych stawach lub uszkodzenia więzadeł. Ma również pewne toksyczne działanie na wątrobę (umiarkowana hepatotoksyczność zależna od dawki).

Recenzje potwierdzają, że Vermodje’s Stanover (10mg / tabletka, 25 tabletek) jest stosunkowo bezpieczny dla sportowców płci męskiej i kobiet uprawiających sport.

Jak stosować?

Stanover w tabletkach 10 mg przeznaczony jest do systematycznego, ale krótkotrwałego stosowania:

 • cykl trwa średnio 5-7 tygodni (nie dłużej, aby nie spowodować uszkodzenia wątroby).
 • Zalecana częstotliwość dawkowania to codziennie, zgodna z okresem półtrwania stanozololu, który wynosi nie więcej niż 9 godzin.
 • Efektywne dawki dla mężczyzn zaczynają się od 20-30 mg / dzień i dochodzą do 40-50 mg / dzień, dla kobiet dopuszczalna jest dawka 5-10 mg / dzień.

Przykłady cykli dla wysokiej jakości wzrostu mięśni:

 • Razem z propionianem testosteronu (100-150 mg co 2 dni) i octanem trenbolonu (75-100 mg co 2 dni).
 • Przez połączenie fenylopropionianu z testosteronem i dipropionianem drostanolonu (oba – 100-200 mg co 2-3 dni).

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€27

Pakiet

100 tabletki / 10 mg