Trenbolone Acetate

242.31

SKU: 5683 Kategoria:

Opis

Octan trenbolonu

Profesjonalni kulturyści doceniają Trenbolon za jego wszechstronność i nazywają go królem sterydów anabolicznych. Ale lek ma skutki uboczne i może być szkodliwe w niewprawnych rękach.

Artykuł zawiera porady od doświadczonych specjalistów, sami sportowcy, jak korzystać z Trenbolonu inteligentny sposób.

Trenbolon jest sterydem anabolicznym w zastrzykach stosowanych przez sportowców, kulturystów, powerlifting, fitness, cross fitness i innych sportów. Steryd ten ma kilka form: Trenbolon enanthate, Acetate i Hexa. Tren był pierwotnie używany w medycynie weterynaryjnej i był bardzo dobry w zwiększaniu masy mięśniowej i apetytu bydła. Więc lek został zmodernizowany dla ludzi i wyemigrował do pól bitewnych kulturystyki. Tren nie jest dla początkujących, to na pewno!

Steryd farmakologii sportowej kusi swoimi efektami, jest w stanie:

  • szybko budować masę mięśniową,
  • zwiększyć wskaźniki wytrzymałości,
  • spalić tłuszcz
  • ma wszechstronność,
  • ma działanie anaboliczne.

Urządzenie jest potężne, ale należy pamiętać, że ma wiele „pułapek”, które trzeba znać. Aby mieć pewność co do prawidłowego stosowania kursu, zaleca się przejście badań na zawartość estradiolu i prolaktyny w organizmie.

Zaleca się stosowanie trenu nie dłużej niż 5-6 tygodni.

Zalecane dawki dla amatorów wahają się od 100 do 200 miligramów na tydzień, dla profesjonalistów 300-500.

Przy stosowaniu Trenbolonu należy pamiętać o stosowaniu kabergoliny, która kontroluje zawartość prolaktyny we krwi. Uwaga: Dawkowanie odżywek dla sportowców oraz przebieg dobierane są indywidualnie z licencjonowanym lekarzem lub instruktorem.

Octan trenbolonu

Popularny wśród sportowców uprawiających powerlifting, lek ten jest stosowany w celu zwiększenia wydajności mocy. Najsilniejszy anabolik tej marki. Są one wykorzystywane głównie do kursów krótkoterminowych.

Trenbolon enanthate

Jeśli sportowiec koncentruje się na zwiększeniu masy mięśniowej, ten rodzaj leku przychodzi na ratunek. Dla niektórych steryd jest odpowiedni, dla innych zupełnie nieodpowiedni. Jeśli twoje ciało może tolerować go odpowiednio, to masz szczęście. Lek wysycha i daje jakościowy wzrost masy.

Dlatego należy wybierać odpowiednich i właściwych producentów. Na stronie https://steroidsshop-ua.com znajduje się kompletna instrukcja i sposób stosowania.

Tren Hexa

Hexa – pomoże zmniejszyć ryzyko problemów z estrogenami, lek jest uniwersalny i nadaje się do niemal wszystkich celów: zwiększenie wskaźników wytrzymałości, zwiększenie objętości mięśni, przygotowanie do konkursu. Zapoznaj się z niuansami na stronie internetowej Steroid Shop com.

Ten eter jest używany w różnych dyscyplinach sportowych. Tren Hexa, jak to jest powszechnie nazywany, jest jednym z najpotężniejszych sterydów anabolicznych. Zgodnie z jego charakterystyką, przewyższa testosteron o 5 razy.

  • Niektóre skutki uboczne
  • Drażliwość, agresja
  • Bezsenność
  • Zwiększone ciśnienie krwi
  • Skóra staje się tłusta.

Ale można ich uniknąć i zminimalizować poprzez stosowanie rozsądnych dawek innych leków i podejmowanie środków ostrożności.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€54

Pakiet

Wzmacniacz od 10 x 1 ml (100 mg / ml)