Androver

206.41

SKU: 5709 Kategoria:

Opis

Androver to silny anaboliczny i androgenny produkowany przez firmę Vermodje. Steryd jest dostępny w postaci 50 mg tabletki (stężenie substancji czynnej) i jest przeznaczony do podawania doustnego (wewnątrz).

W sportach żelaznych, od kulturystyki do powerliftingu, Androver (oxymetholone) może być zalecany tylko sportowcom, którzy mają doświadczenie w farmakologii sportowej. Ma bardzo silny i szybki efekt, który będzie ponad szczyt dla początkujących.

Korzystne właściwości

Przy systematycznym stosowaniu tabletek, lek przyczynia się do poprawy takich jak:

  • Wzrost układu mięśniowego (w wyniku hipertrofii mięśniowej);
  • Wzrost siły, zwiększenie wytrzymałości;
  • Przyspieszenie regeneracji;
  • Zwiększony apetyt
  • Poprawia funkcjonowanie więzadeł i stawów.

Potwierdzono, że Androver ma działanie obniżające SHBG i poprawiające hematopoezę. Prowadzi to odpowiednio do wzrostu stężenia wolnego testosteronu we krwi i poprawy transportu tlenu do mięśni. Mówi się również, że ma zdolność do zwiększenia wydzielania erytropoetyny.

Uwaga: Oxymetholone (Androver i analogi) jest jednym z najsilniejszych doustnych sterydów anabolicznych: aktywność anaboliczna jest zwiększona do 320% testosteronu, aktywność androgenna jest zmniejszona o 70%, a okres półtrwania wynosi około 9 godzin. Jest to syntetyczny steryd opracowany specjalnie do użytku leczniczego w latach 60-tych XX wieku.

Działanie niepożądane leku Androver

Tabletki są zazwyczaj dobrze tolerowane przez organizm ludzki. Jeśli nie nadużywać przyjęcia, poważne powikłania są mało prawdopodobne, aby powstać. Nie można jednak w 100% wykluczyć możliwości wystąpienia androgennych, estrogennych lub progestynowych działań niepożądanych. Możliwe: nadmierne zatrzymywanie wody, trądzik, zwiększone ciśnienie krwi, pocenie się, tłumienie libido, zanik jąder, łysienie, ginekomastia.

Również w recenzjach pojawiają się skargi na nudności, zgagę i utratę apetytu.

Kurs wstępny

Jest to potężny lek na siłę i przyrost masy, który musi być stosowany systematycznie dla uzyskania maksymalnych rezultatów. Dla sportowców zalecana jest dawka 50-100 mg / dzień. Dzienna częstotliwość podawania wynika z krótkiego okresu półtrwania składnika aktywnego. Średni czas trwania kursu wynosi 6 tygodni. Dłuższe tabletki zazwyczaj nie są stosowane, aby nie powodować powikłań wątrobowych.

Cykl Androvera może wymagać stosowania następujących leków: mesterolon (Proviron), anastrozol (inhibitor aromatazy), gonadotropina (hCG). Czasami są one po prostu potrzebne, aby uniknąć skutków ubocznych, zwłaszcza jeśli chodzi o korzystanie z wielu AAS razem.

Cytrynian Clomiphene (Clomid) lub tamoxifen (Tamoximed) powinny być stosowane podczas terapii po cyklu, aby przywrócić i utrzymać wyniki

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€46

Pakiet

100 tabletki / 50 mg