TAMOXIFEN

107.69

SKU: 5701 Kategoria:

Opis

Tamoxifen

Tamoxifen jest jednym z najlepszych produktów SERM (Selective Estrogen Receptor Modulator) na rynku i bardzo popularny produkt Sopharma używany przez sportowców, którzy używają sterydów. Tamox jest antagonistą i agonistą jednocześnie, działając jako estrogen w niektórych częściach ciała i antyestrogen w innych częściach ciała. Co decyduje o jego działaniu chroniącym przed ginekomastią i aktywizującym produkcję własnego testosteronu, normalizując poziom lipidów, zmniejszając możliwość wystąpienia zmian miażdżycowych.

Tamoxifen można kupić łatwo i wygodnie w naszym sklepie.

Mechanizm działania

Cytrynian tamoksyfenu jest w istocie niesteroidowym blokerem receptorów estrogenowych, który wykazuje silne właściwości antyestrogenowe, ale w rzeczywistości jest modulatorem receptora. Tamoksyfen jest skuteczny w hamowaniu efektywnego wiązania estradiolu z receptorami estrogenowymi, zapobiegając ekspozycji na określony receptor poprzez blokowanie odpowiedzi na ekspozycję estrogenów w DNA. Rezultatem jest zmniejszenie aktywności odpowiednich genów, co zmniejsza odpowiedź komórki na estrogeny. Dodatkowo antagonista estrogenów zwiększa regulację wytwarzania białka W (TGFb), które zapobiega rozwojowi komórek nowotworowych, a także obniża poziom insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1), który ogranicza podziały wszystkich komórek, w tym komórek nowotworowych. Tamoxifen dodatkowo zmniejsza aktywność enzymu PKC i w zależności od dawki,

Kupno tamoksyfenu zmniejsza zatem szansę na rozwój wielu nowotworów.

Tamoxifen rzeczywiście ma wiele metod stosowania, jeśli chodzi o cykle sterydów dla najlepszych sportowców. Ze względu na szeroki zakres działań, terapia tamoksyfenem jest głównie używany przez konkretnych kulturystów w cyklach sterydowych lub później jako terapii po cyklu. Przede wszystkim, działanie tamoksyfenu pozwala uniknąć skutków ubocznych sterydów związanych z estrogenami. Tamoxifen blokuje receptory estrenowe w tkance piersi, zapobiegając rozwojowi ginekomastii (rozwój piersi u kobiet).

Nieruchomości

  • Blokuje receptory estrogenowe;
  • Normalizuje profil lipidowy, co zmniejsza możliwość rozwoju miażdżycy;
  • Zmniejsza ryzyko zachorowania na raka piersi o 50%;
  • Zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy (kruchość kości);
  • Aktywuje produkcję LH i FSH, zwiększając poziom endogennego testosteronu i dlatego jest stosowany jako lek PCT;
  • Może być stosowany do zwalczania ginekomastii;

Przyjmowanie

Spożycie tego leku jest indywidualne i do różnych zastosowań.

Na przykład, aby szybko zatrzymać początek ginekomastii, zaleca się przyjmowanie 40 mg tamoksyfenu na dobę, aż do ustąpienia nasilenia objawów ginekomastii.

Jako produkt PCT, Tamoxifen jest często stosowany w dawkach 20-40 mg dziennie, w zależności od „” ciężkości „” cyklu sterydowego przez 3-4 tygodnie na tle podejmowania gonadotropiny kosmówkowej 2000 U co drugi dzień (jeśli gonadotropina nie była używana w samym cyklu, wspieranie pracy jąder).

Należy wyjaśnić, że nie zaleca się przyjmowania tamoksyfenu w przypadku zażywania sterydów takich jak nandrolon, trenbolon czy miboleron, ze względu na możliwe nasilenie działań niepożądanych progestyn.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€24

Pakiet

30 tabletki