Dbol 20 (Methandienone)

188.46

SKU: 5677 Kategoria:

Opis

Dbol 20 (Methandienone)

Dbol 20 jest dość silny steryd anaboliczny, iniekcji methandienone z Spectrum-Pharma (Europa). Podobnie jak analogi składnika aktywnego innych firm produkcyjnych, w kulturystyce, jest on stosowany głównie w kursach siły i przyrostu masy, gdy uczeń stoi przed zadaniem osiągnięcia szybkiego wzrostu siły i odpowiedniego wzrostu mięśni.

Opis leku Dbol 20

Metandienon, aktywny składnik leku, jest jednym z pierwszych sterydów anabolicznych, które pojawiły się na rynku farmaceutycznym. Po raz pierwszy został wprowadzony w 1958 roku pod nazwą handlową Dianabol, dostępny w tabletkach 5 mg, i był przeznaczony wyłącznie do użytku leczniczego. Ciekawostka: do lat 60-tych XX wieku nie był w ogóle uznawany za doping sportowy, więc jego stosowanie przez sportowców nie było zabronione.

Działanie Dbolu 20 wyraża się głównie w szybkim przyroście masy mięśniowej, co odpowiada wzrostowi wskaźników wytrzymałościowych, wzrostowi wydolności i działaniu antykatabolicznym. Do skutków ubocznych leku należy zwiększony apetyt, przyspieszona regeneracja i wzmocnienie układu kostnego.

Skutki uboczne Dbol 20 mogą być androgenne lub estrogenne. Podczas kursu możliwe są skutki uboczne takie jak trądzik, drażliwość, tłusta skóra, retencja wody, zanik jąder, wzrost ciśnienia krwi, ginekomastia i kilka innych.

Uwaga: iniekcji metandienon leki jak Dbol 20 (50mg / ml, 10ml) z (Spectrum-Pharma) nie są nowe na krajowym rynku farmaceutycznym, jednak nie każdy rozumie różnicę między nimi i sterydów tabletki (kapsułki). W skrócie, od iniekcji oczekuje się wyższej aktywności biologicznej. To, oprócz formy uwalniania i sposobu podawania, jest ich główną różnicą od doustnych analogów.

Komu można polecić Dbol 20 (nazwa pochodzi od „Dbol 20”)? Potencjalnie mężczyznom i kobietom o różnym poziomie doświadczenia w zakresie farmakologii sportowej. Ale to nie wszystko jest takie proste! Aby uniknąć maskulinizacji organizmu (wzrost agresji, zwiększenie łechtaczki, wzrost owłosienia na ciele i twarzy, inne objawy), sportowcy powinni przestrzegać minimalnej dawki – 5-25 mg (0,10-0,50 ml) dziennie lub co 2 dni.

Dbol 20 cena

Głównym zastosowaniem Dbol 20 do celów sportowych jest poprzez długoterminowe kursy łączone o różnym stopniu trudności. Lek jest skutecznie łączony ze sterydami i peptydami o różnych efektach końcowych, od propionianu testosteronu do hormonu wzrostu, który jest aktywnie wykorzystywany przez trenerów.

Następnie przyjrzymy się dwóm przykładom stosunkowo bezpiecznych i skutecznych kursów łączonych mających na celu zwiększenie siły i budowanie mięśni:

1. Dbol 20 (50-100mg dziennie) + cypionat testosteronu (wybierz markę, 600-800mg tygodniowo) przez 6-8 tygodni. Dodatkowe leki: propionian testosteronu (100 mg co 2 dni przez 2-3 tygodnie, wyjście z kursu), tamoxifen (20-30 mg dziennie przez 3 tygodnie, terapia po cyklu).

2.Dbol 20 (50-100mg dziennie) + mieszanka estrów testosteronu (wybierz markę, 250mg co 3 dni) + dekanian nandrolonu (wybierz markę, 500mg tygodniowo) przez 8 – 10 tygodni … Oprócz dodatkowych leków na wyjście i terapię po cyklu, może być również wymagane mesterolon (marka Proviron i inne), anastrozol (marka Anastrozolos i inne), a nawet hCG (marka Choragon i inne).

Optymalna dawka Dbolu 20 dla sportowca dobierana jest indywidualnie, ale z reguły nie przekracza 50-100 mg (1-2 ml) na dobę lub co 2 dni. Lek produkowany jest na bazie oleju i wymaga podawania pozajelitowego (iniekcja domięśniowa).

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€42

Pakiet

70 tabletki (20 mg / form)