Anadrol 50

201.92

SKU: 5673 Kategoria:

Opis

Anadrol 50

Pozdrawiam wszystkich czytelników, którzy są zwolennikami zdrowego stylu życia! Dzisiejszy temat będzie dotyczył dziedziny farmakologii, a właściwie leku Oxymetalon, który ma kilka odmian. Poniżej omówimy jego właściwości, zasady stosowania, skutki uboczne, przeciwwskazania, etc., a także dowiemy się jak skutecznie przyspiesza przyrost masy mięśniowej.

Czym jest ten lek i do czego służy?

Oxymetholone to popularny wśród sportowców steryd, który stymuluje produkcję hormonu erytropoetyny i poprawia tworzenie hemoglobiny. Mówiąc prościej, substancja ta, dzięki swoim wysokim właściwościom anabolicznym, pozwala sportowcom szybko przybierać na wadze, zwiększać siłę, a nawet leczyć kontuzje.

Opis i krótka historia wyglądu

Oxymetalon steryd po raz pierwszy zobaczył świat w 1959 roku, kiedy Syntex Pharmaceuticals wymyślił go w leczeniu dolegliwości spowodowanych przez nierównowagę czerwonych krwinek (komórki przenoszące tlen). Jest to syntetyczny z natury i ma wiele różnych nazw: Oxydex, Anapolon, A 50, itp.

Warunki sprzedaży

Anadrol (Oxymetalone sam) jest uważany za absolutnie zatwierdzony lek i jest najczęściej sprzedawany w postaci tabletek. Ma wiele nazw i różnych producentów, więc zakup jest łatwiejszy do wykonania poprzez zamówienie przez firmę lub Internet. To nie wymaga żadnej recepty, ale przed kursem jest konieczne, aby prawidłowo studiować instrukcje użytkowania w celu osiągnięcia maksymalnego efektu i zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych.

Jak to wpływa na organizm?

Profil sterydowy tego leku nie różni się od jego analogów (Turinabol, Winstrol, Deca, itp.) i ma większy wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy. Ponadto przyspiesza wszystkie procesy metaboliczne, zwiększając w ten sposób skuteczność treningu. Mówiąc prościej, mięśnie otrzymują takie samo obciążenie, ale szybciej się regenerują i zmniejsza się ryzyko kontuzji. Pozwoli Ci to na osiągnięcie szybkiego przyrostu masy ciała.

Farmakokinetyka i farmakodynamika

Anapolon to silny anabolik, czyli substancja, która poprawia przemianę materii, a także przyspiesza powstawanie nowych komórek, syntezę hemoglobiny i uaktywnia krwawienie.

 1. Przede wszystkim lek ten stwarza korzystne warunki do reprodukcji kolagenu, który sprawia, że tkanka mięśniowo-szkieletowa jest bardziej elastyczna, a co za tym idzie, pozwala jej wytrzymać większe obciążenia.
 2. Wraz ze wzrostem masy ciała, Anapolon aktywuje inne systemy, które zwiększają poziom wody i tłuszczu, takie jak składniki odżywcze w organizmie, co jest również brane pod uwagę w rzeczywistej wagi.
 3. Przyjmowany przez kobiety Anadrol 50 ma wpływ na produkcję hormonów estrogenów i progesteronu, które wpływają na cykl menstruacyjny, ciążę i rozwój seksualny, a co za tym idzie mogą powodować nieprawidłowości w funkcjonowaniu organizmu.

Kolejną cechą takich wspomagaczy jest systematyczność, czyli stosowanie kursu. Z tego powodu niezwykle trudno jest utrzymać rezultaty (wagę, siłę itp.) po zakończeniu kursu, a gwałtowny spadek jest możliwy również przy zmianie leku farmakologicznego lub diety.

Forma uwolnienia

Prawdziwy Oxymetholone jest produkowany tylko w dwóch formach: 50mg tabletki i zastrzyki. W przeciwieństwie do tych drugich, te pierwsze są najbardziej powszechne i są często sprzedawane na stronach internetowych lub w sklepach z odżywkami dla sportowców. Przybliżona cena takiego leku różni się w zależności od wielkości opakowania. Nierealne jest znalezienie go w fiolkach, ponieważ są one produkowane w małych ilościach tylko dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą przyjmować tabletek.

Skład

Jeśli mówimy o substancjach anabolicznych, ważne jest, aby wziąć pod uwagę zdolność aktywną. Przejawia się ona w przypadku Oxymetalonu, który jest pochodzenia syntetycznego. To znaczy, że jego cząsteczka w preparacie jest głównym elementem aktywnym, który wpływa na masę. Wszystkie inne są uważane za pomocnicze i niezbędne do asymilacji. Mówiąc prościej, Oxymethalon to zarówno nazwa leku, jak i substancji, z której jest wykonany.

Korzyści i szkody

Wyszczególniając pozytywne cechy sterydów anabolicznych i ich wady, można stwierdzić, że są one takie same jak inne podobne substancje. Wśród zalet, następujące wyróżniają się.

 • Dobra ulga od ciała w ciągu kilku miesięcy.
 • Zwiększona siła i zmniejszone ryzyko urazów.
 • Szybki powrót do zdrowia po ćwiczeniach.
 • Przyspieszenie procesów metabolicznych.

Na tle tych znaczących zalet, istnieją również wady, które już wpływają na stan zdrowia.

 • Główną wadą jest naruszenie produkcji testosteronu w sposób naturalny.
 • Brak równowagi w procesach metabolicznych.
 • Zdolność do cofania się (szybka utrata masy ciała na koniec odbioru).

Oxymetholone jest uważany za dobry lek pod względem szybkiego rozwoju fizycznego, ale równolegle z nim, wiele procesów w organizmie postępuje w przyspieszonym tempie, zakłócając w ten sposób naturalną równowagę. To znaczy, że ma znaczące zalety i wady, które są przeciwstawne do siebie.

Wskazania i przeciwwskazania

W niektórych przypadkach jest to nawet przydatne do podjęcia tego leku, jak to było pierwotnie wymyślone jako lek. Jest on przepisywany pacjentom z anemią, a także stosowany w radioterapii. Dzięki swoim właściwościom, Oxymetalone zapewnia szybki powrót do zdrowia i powrót do dawnego życia. Ale z niewłaściwym podejściem, można spowodować kolosalne szkody dla organizmu.

Na przykład, obecność problemów z nerkami kategorycznie zabrania stosowania leków, ponieważ znacznie obciążają one układ wydalniczy. Ponadto, steryd ten nie jest zalecany dla sportowców z niskim ciśnieniem krwi i zaburzeniami wątroby, a nawet bardziej dla kobiet w ciąży. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli możemy słusznie założyć, że sterydy anaboliczne są najmniej szkodliwe dla zdrowego i odpornego organizmu.

Możliwe działania niepożądane

Po zażyciu Oxymetalone mogą wystąpić objawy uboczne.

 • Najbardziej znaczący negatywny wpływ jest na wątrobę, ponieważ jest to naturalny filtr i przechodzi wszystkie obce substancje przez siebie.
 • Manifestacja męskich cech charakteru u kobiet (szorstki głos, podniesione ciało, wybrzuszone żyły itp.)
 • Skurcze mięśni (drgawki).
 • Uczucie choroby, dreszcze, bóle brzucha, problemy trawienne – te objawy mogą być wyrażane indywidualnie.
 • Choroby skóry.

Anadrol jest surowo zabronione do podjęcia w czasie ciąży, nawet jeśli okres jest tylko kilka tygodni. W takich okolicznościach lepiej jest całkowicie zrezygnować z diet i niepotrzebnego stresu, a wręcz przeciwnie – więcej odpoczywać i jeść zdrowe pokarmy witaminowe.

Przedawkowanie

Jeśli nie przestrzega się dawki leku podczas jego przyjmowania, nie zejdzie się z lekką niedyspozycją. Przedawkowanie spowoduje poważne zakłócenia.

 • Otyłość to zwiększenie ilości tkanki tłuszczowej w organizmie.
 • Powiększenie piersi (u mężczyzn).
 • W niektórych przypadkach, proste dolegliwości (gorączka, ból brzucha, itp.).
 • Nadciśnienie tętnicze.
 • Zapalenie gruczołu krokowego, wypadanie włosów i nerwowość.

Takie zespoły często pojawiają się u tych, którzy biorą Oxymethalone, zaniedbując prawidłową dawkę.

Jak długo trwa opakowanie?

Aby powiedzieć, jak długo opakowanie tego sterydu będzie trwać, trzeba wziąć pod uwagę wielkość samego opakowania. W sprzedaży, są one znalezione częściej.

 • 20 sztuk – wystarczy na 3 tygodnie.
 • 60 sztuk – wystarcza na cały kurs (6-7 tygodni).
 • 100szt: Jedno opakowanie przeznaczone jest na 3 miesiące i 1 tydzień.

Producent podaje te przedziały czasowe, odnosząc się do samego podawania przy standardowej dawce (1 tabletka dziennie). Poniżej przedstawiamy zdjęcia opakowań.

Warunki przechowywania

Oxymetalon zaleca się przechowywać w takim samym miejscu jak wszystkie inne środki farmakologiczne – w miejscu chronionym przed wilgocią i światłem. Może to być szafa lub szafka nocna, znajdująca się z dala od wody. Dzięki temu lek nie straci swoich właściwości.

Data ważności

Okres działania Anadrol 50 (ten sam Oxy) będzie w dużej mierze zależy od opakowania. Jeśli jest to forma iniekcji (w fiolkach), ich czas trwania jest na ogół nieograniczony. To samo można powiedzieć o kapsułki. Ale większość jest produkowana w blistrach lub w pęcherzykach. W pierwszym przypadku, opakowanie gwarantuje niezawodne zamknięcie, a tym samym długi okres użytkowania. Ale w drugim, gdy tabletki znajdują się w środowisku zewnętrznym, przechowywanie musi być traktowane mądrze i wszystkie warunki muszą być przestrzegane (ochrona przed wilgocią i światłem).

Z reguły większość sterydów zachowuje swoje właściwości przez wiele lat, ponieważ mają one bazę syntetyczną.

Jak go dobrze zażywać?

Należy zacząć od tego, że każdy lek jest przyjmowany zgodnie z instrukcjami, które są z nim dostarczane. Dlatego przed użyciem go, musi być dokładnie zbadane, nawet jeśli w języku obcym. Jeśli chodzi o Oxymetalone, jest on obliczany na podstawie masy ciała i jest używany w 50 miligramów tabletek kulturystycznych. Zwiększenie dawki nie daje żadnych wyników, to tylko zaszkodzi ciała.

Sposób podawania i dawkowanie

Jak wspomniano powyżej, dla dorosłego sportowca wystarczy 0,05 g leku na dobę (1 tabletka). Będzie to wystarczające, aby przyspieszyć procesy metaboliczne i wzmocnić układ mięśniowo-szkieletowy. Pora przyjmowania nie ma szczególnego wpływu na wynik, dlatego można go spożywać przed lub po posiłkach.

Zwiększone dawki są przeznaczone tylko do leczenia chorób i nie są stosowane w dziedzinie sportu.

Czas trwania kursu

Każdy steryd, niezależnie od dawki, przyjmowany jest przez pewien okres czasu, zwany „kursem”. W przypadku Anadrolu, trwa on półtora miesiąca lub 6 tygodni. Oznacza to, że przez 45 dni sportowiec powinien przyjmować jedną tabletkę (50 mg) dziennie, łącząc to ze zbilansowaną dietą i mocnym treningiem.

Schematy przyjmowania

Zaleca się stosowanie Oxymethalon w sporcie tylko w okresach ciężkiego treningu. Kurs może być izolowane lub w połączeniu z innymi lekami. Wynika to z faktu, że poprawia on procesy metaboliczne, ale słabo oddziałuje na gruczoły odpowiedzialne za produkcję androgenów (hormonów płciowych), powodując ich niedobór. Dlatego, aby wzmocnić efekt, hormony można uzupełnić z zewnątrz, łącząc przyjmowanie Oxymetalone z innymi środkami.

Jak długo trwa działanie

Jeśli mówimy o wewnętrznych odczuciach, to można je usłyszeć już w pierwszym tygodniu (wzrost o 1-2 kg). Z reguły znacznie zmniejsza się ból w stawach i zwiększa się siła. Mięśnie czują się pełne i znacznie szybciej się regenerują.

Zewnętrznie namacalny wynik pojawi się po 14 dniach, kiedy minie około połowa kursu. Ale dla maksymalnego efektu (8-10 kg masy), spożycie powinno być kompletne (wszystkie 6 tygodni). Dla celów eksperymentalnych zrób sobie zdjęcie przed i po dawce i zobacz różnicę.

Z czym to się łączy?

Oxymetholone najczęściej łączony jest z lekami aktywującymi gruczoły płciowe, które produkują hormony lub już zawierają je w składzie. Świetnym towarzyszem jest enanthate testosteronu, którego dawka powinna wynosić około 40 mg / dzień, lub inny środek, który zwiększa poziom hormonów płciowych. Aby lepiej zrozumieć działanie Anapolonu, możesz obejrzeć film, który opowiada o tym leku.

Terapia po zakończeniu kursu

Aby przywrócić poprzednią sprawność organizmu, po zażyciu kursu konieczne jest przeprowadzenie PCT. Istota procesu polega na zastosowaniu leku (na przykład, Clomiphene), który stymuluje naturalne uwalnianie hormonów płciowych i przywrócenie metabolizmu. Najlepiej jest rozpocząć terapię tydzień po użyciu Oxymetalone i kontynuować przez 14 dni. Jest to całkiem możliwe, aby znaleźć leki PCT w aptece. Zazwyczaj standardowa dawka to dwie tabletki na pierwszy tydzień (rano i wieczorem) i jedna na drugi tydzień (tylko rano).

Jak nie kupić podróbki?

Aby kupić oryginalny lek, należy skontaktować się z oficjalnymi producentami. Są nimi.

 • The British Dispensary – wydany jest znany Androlic.
 • Golden Dragon Pharmaceuticals – produkowany przez Oxiged 50.
 • Olymp Labs – to turecki Oxymetalon.

Podczas zakupów online, spróbuj przeczytać opinie odwiedzających witrynę i oceny produktów.

Ponadto, jeśli uważnie obserwować instrukcje, musi zawierać dane kontaktowe producenta, w tym telefon. Jeśli chcesz, możesz również zadzwonić do niego i dowiedzieć się, czy ten produkt jest dostarczany do sprzedawcy detalicznego.

Jakie powinno być opakowanie?

W roku 2018 producent tego leku stosuje dwa rodzaje opakowań: słoiki zamykane folią oraz zwykłe blistry. Należy pamiętać, że produkty zawierające Oxymetalone mają wiele różnych nazw: Anadrol, Anadrolon, Oxydrolone itp. Ale wszystkie one są identyczne i różnią się tylko producentem i wyglądem.

Fake i oryginał co to za różnica?

Nie jest możliwe, aby odróżnić podróbki od oryginału gołym okiem. Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwrócić uwagę jest certyfikat. Jeśli jest on dostępny, świadczy o zgodności z deklarowaną jakością produktu. Dlatego w przypadku braku tego dokumentu zakupu, nie można nawet mówić.

Często oszczędzają na podróbkach, więc można znaleźć wady już po pobieżnym przejrzeniu. Mogą to być zamazane litery w instrukcji, źle przyklejone etykiety, wady na opakowaniu itp.

Informacje zwrotne od gospodarza

Wyniki przed i po

Oxymethanol okazał się skuteczny na rynku farmaceutycznym, ponieważ ma wiele zalet i jest najbardziej odpowiednią opcją zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców. Zaczyna działać natychmiast i w okresie sześciu tygodni jest całkiem możliwe, aby zyskać 8 kg. W tym samym czasie, nie ma żadnych poważnych powikłań po zakończeniu kursu.

Co mówią lekarze i naukowcy?

Do tej pory niewiele osób popiera stosowanie dopalaczy w ogóle, ponieważ zmieniają one naturalne funkcjonowanie organizmu. Jednak lekarze twierdzą, że Oxymetholone, w porównaniu do innych sterydów anabolicznych, ma wiele zalet. Jednym z nich jest wydajność. To znaczy, że organizm bardzo szybko reaguje na zawartość tej substancji.

Choć według statystyk jest niewiele katastrofalnych skutków, nikt nie jest na nie odporny. Decyzję o stosowaniu leku każdy podejmuje sam dla siebie.

Analogi

Wśród analogów Oxymetalone, następujące można wyróżnić.

 • Anadrol i Anadrol 50.
 • Oksandrolon.
 • Anabol.
 • Chitosan.
 • Jeśli mówimy o lekach o podobnym działaniu, możemy rozważyć Sustanon, Metan i Methyltestosterone.

Wnioski

Oxymethanol to naturalnie stosowany syntetyczny steryd, który posiada status prawny i ma wiele różnych nazw. Według doświadczonych sportowców faktycznie zwiększa masę ciała i towarzyszy nabywaniu siły, a jego stosunkowo niski koszt sprawia, że jest bardziej przystępny. Jednak, jak wszystkie sterydy anaboliczne, ma swoje skutki uboczne, które najczęściej występują u osób o słabym organizmie. Dlatego bezpiecznie mogą go przyjmować tylko osoby zdrowe fizycznie, które nie mają problemów z nerkami i wątrobą.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€45

Pakiet

60 tabletki (50 mg / form)