Dianabol 25 mg

448.72

SKU: 5688 Kategoria:

Opis

Dianabol 25 mg

Jego silne efekty anaboliczne i niskie androgenne sprawiają, że Dianabol jest jednym z ulubionych sterydów dla doświadczonych kulturystów i sportowców. Z pomocą niego, znaczące wyniki są osiągane podczas zdobywania masy i zwiększenie siły.

Istnieją dwie formy leku: doustne i iniekcyjne. Jednak ta ostatnia praktycznie nie jest stosowana ze względu na wysoki koszt i niską skuteczność.

Ciekawostka: Dianabol został wykorzystany od ubiegłego wieku. Zostały one przyznane zarówno początkującym, którzy uczęszczają na siłownię, jak i profesjonalnym kulturystom, olimpijczykom.

Właściwości i skutki

Po zakupie i rozpoczęciu wypłaty środków z Balkan, sportowiec będzie mógł:

 1. szybko zyskać masę mięśniową poprzez przyspieszenie syntezy białek. W cyklu Dianabolu można zyskać nawet do 15% całkowitej masy ciała;
 2. zwiększyć wydajność mocy;
 3. stymulować przyspieszenie procesów regeneracji w organizmie;
 4. poprawić wchłanianie użytecznych pierwiastków śladowych i białek;
 5. wzmocnić układ kostny i stawowy;
 6. chronić się przed katabolizmem;
 7. pozytywnie wpływają na hematopoezę i podnoszą poziom erytropoetyny;
 8. zwiększają apetyt;
 9. a także spalić trochę podskórnej tkanki tłuszczowej.

Z właściwości chemicznych Dianabol, można wyróżnić 200% anaboliczne i 50% androgenne aktywności w porównaniu do testosteronu, umiarkowaną toksyczność dla wątroby.

Porady: W naszym sklepie można kupić sterydy na kurs łączony z Dianabolem, czyli do profilaktyki i terapii po cyklu. Te ostatnie można kupić w aptece, ale koszt będzie znacznie wyższy.

Skutki uboczne i wady

Biorąc Dianabol może prowadzić do ginekomastii, trądzik, wypadanie włosów, wysokie ciśnienie krwi, choroby nerek i wątroby, retencji płynów, a nawet atrofii jąder. Jednak wszystko to objawia się tylko w przypadku przedawkowania i nieprawidłowo skonstruowany kurs. Aby uniknąć tego wszystkiego, należy postępować zgodnie z zaleceniami, ćwiczyć intensywnie, jeść dobrze i korzystać z żywienia sportowego, aby zminimalizować zjawisko rollback.

Wśród wad Dianabolu można wskazać jedynie wysoką cenę. Jest ona jednak w pełni uzasadniona, jeśli weźmiemy pod uwagę bezpieczeństwo, skuteczność i efektywność leku.

Porady: Przed zakupem produktu należy w pełni sprawdzić swój stan zdrowia i skonsultować się z lekarzem.

Jak używać

Zasady dotyczące podejmowania Dianabol są następujące:

 • w przypadku przyjmowania samodzielnie, nie należy przyjmować więcej niż 5-50 mg dziennie. Konkretna wartość zależy od indywidualnych wskaźników: ogólnego stanu zdrowia, sprawności fizycznej i doświadczenia z farmakologią. Czas trwania kursu nie powinien przekraczać 7-8 tygodni;
 • przy kursach łączonych dobrze jest łączyć Dianabol ze Stanozololem, Nandrolonem lub Sustanonem w celu zwiększenia suchej masy. Dodatkowe AAS powinny być włączone do powitania na koniec kursu, który będzie skonsolidować masę i wyniki uzyskane;
 • ogólna rada: podzielić dzienną dawkę kilka razy, tak aby nie obciążać układu hormonalnego, kobiety powinny przyjmować nie więcej niż 5 mg dziennie,

Pod koniec kursu Dianabol, trzeba będzie poddać się terapii po cyklu. Aby to zrobić, należy zakupić odpowiedni środek – Tamoxifen lub Clomid. Pozwoli Ci to wyrównać produkcję testosteronu.

Recenzje

Połączenie przystępnej ceny, wysokiej wydajności i bezpieczeństwa sprawia, że produkt jest ulubionym AAS zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Dianabol jest używany przez sportowców i ciężarowców, kulturystów i sportowców zaangażowanych w sztuki walki, pływanie. I szybka eliminacja z organizmu w ciągu pięciu dni pozwala również sportowców do zakupu produktu do wykorzystania tuż przed konkursem.

Zwiększenie wzrostu mięśni poprzez poprawę siły i zdrowia – Kup Methandrostenolone z All-Steroid Shop! Możesz dowiedzieć się o czasie dostawy i cenach w odpowiedniej sekcji.

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€100

Pakiet

100 tabletki (25 mg / form)