Mesterolone (Proviron) 50 mg

525.00

SKU: 5678 Kategoria:

Opis

Mesterolone (Proviron) 50 mg

Opis leku

Proviron jest sterydem, który pomoże Ci osiągnąć swój ideał budowania mięśni szybciej. To nie ma efektu anabolicznego. Dostępny w formie tabletek, jest wygodny do podawania doustnego. Składnikiem aktywnym jest mesterolon, który jest również nieoficjalna nazwa tego leku.

Zalecenia dotyczące stosowania

Proviron można nabyć nie tylko w celu leczenia chorób męskich (na przykład niepłodności), ale również może być stosowany przez sportowców. W celach klinicznych lek ten jest często stosowany i przepisywany tylko dojrzałym płciowo mężczyznom. Dzieci nie mogą go przyjmować, kobiety mogą być przepisane przez lekarza, i ważne jest, aby przestrzegać dawkowania.

Proviron w Rosji nie jest bardzo popularny wśród ciężarowców w porównaniu z innymi lekami zawierającymi testosteron. Ponadto, nie powinien on być stosowany w celu poprawy ogólnej sprawności fizycznej. Podczas przyjmowania leku konieczne jest monitorowanie stanu gruczołu krokowego, aby uniknąć pojawienia się raka.

Przeciwwskazania

Głównym przeciwwskazaniem do stosowania jest indywidualna nietolerancja na składniki i nadwrażliwość na składniki, guzy nowotworowe. Przed rozpoczęciem kursu należy skonsultować się z lekarzem.

Zalecenia dotyczące stosowania

Jak przyjmować Proviron 50 mg? Z reguły lek jest stosowany w połączeniu z innymi lekami, w kursach mieszanych, zaczynają go używać od drugiego tygodnia. Stosowany jest jako antyestrogen, to znaczy, że zapobiega przekształcaniu testosteronu w żeńskie hormony płciowe. Przyjmowanie leku należy rozpocząć od dawki 50 mg równolegle z inhibitorami aromatazy.

Działanie leku

Jakie jest działanie tabletek Proviron?

  • Poprawiają mięśnie, nadają im jędrność.
  • Wzmacniają siłę.
  • Zwiększają ilość spermy.
  • Kompensuje niedostateczne wydzielanie męskich hormonów płciowych.

Lek ten nie wpływa na własną produkcję hormonów, co sprawia, że jest popularny wśród sportowców. Kompensuje brak testosteronu, a jednocześnie eliminuje problemy i wady z nim związane. Dla profesjonalnych kulturystów, narzędzie to okazuje się być skuteczne w utrzymaniu kształtu, jest często używany do długich kursów, ponieważ w celu utrzymania wyniku, wystarczy wziąć formę Proviron. 25mg 20 Sherring Niemcy w małych dawkach – do 50mg dziennie. W połączeniu z dietą, można szybko stracić tłuszcz i budować mięśnie.

Łatwo jest dostać lek – możesz zamówić Proviron w naszym sklepie internetowym. Na stronie zostawiasz zapytanie i otrzymujesz swój zakup w aptece naszego partnera. Taki przepływ pracy pozwala nam utrzymać wszystkie leki w magazynie i oferować je legalnie. Cena leku w sklepie internetowym jest ważna i odpowiada kosztowi, który zostanie Państwu podany w aptece. Lek wydawany z apteki na receptę.

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€117

Pakiet

50 tabletki (50 mg / form)