Testolic

183.98

SKU: 5697 Kategoria:

Opis

Testolico to produkt z aktywnym składnikiem – propionianem testosteronu. Spośród wszystkich testosteronów (cypionate i enanthate) propionian ma najdłużej utrzymujący się wpływ na organizm, co jest zdecydowanie plusem. W tym samym czasie, propionian, poniżej testosteronu, posiada mniej wody, co jest również dodatkową zaletą. Na naszej stronie shopdoping.com znajdziesz szeroką gamę różnych rodzajów testosteronu. Na tej stronie jest to testolic, nazwa handlowa leku na bazie propionianu testosteronu.

Charakterystyka testolika.

Steryd ten stymuluje wzrost masy mięśniowej i wytrzymałości, wzmacnia układ kostno-więzadłowy. Testosteron Propionate jest męskim hormonem płciowym i jest odpowiedzialny za fizyczne i psychiczne cechy męskie. Promuje obecność bardziej chropowatego głosu, wywołuje pożądanie seksualne, obecność bardziej rozwiniętych mięśni. Testolico pomaga zachować więcej azotu w organizmie, co z kolei pomaga mięśniom lepiej syntetyzować białko, zwiększając objętość mięśni.

Skutki uboczne.

Wadą tego sterydu jest to, że może on aromatyzować w organizmie i przekształcić się w estrogen. Kiedy zbyt dużo estrogenów buduje w organizmie, objawy żeńskie zaczynają się pojawiać: otyłość, utrata popędu płciowego, zmniejszenie funkcji jąder i inne skutki uboczne.

Aby uniknąć negatywnych skutków testosteronu, należy trzymać się prawidłowych dawek. Najczęstszą dawką dla tego leku jest 50-100 mg codziennie, z tygodniowym spożyciem 300-700 mg. Dla kobiet, które chcą stosować Testolik, zalecana jest dawka mniejsza niż 25-50 mg na zastrzyk. Testosterone Propionate najlepiej sprawdza się w fazie wstępnego treningu. W tym czasie lek ten jest często łączony z innymi silnymi sterydami, takimi jak danabol czy deca durabolin. Te kombinacje więzadłowe działają bardzo dobrze, co zostało wielokrotnie udowodnione w doświadczeniu wielu sportowców.

 

Dodatkowe informacje

Produkt

Kategoria

Składnik

Produkcja

Cena przedmiotu

€41

Pakiet

10 amp / 100mg